Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Ќе тепаме бре.

Многу дефанзивни се Глазгов, а секогаш е тешко против дефанзива да играш. Ама, имаме асален напад...

Претполагам напади по крила... Меси ет хис бест.
Ајмо.
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Ова да ти е криво што си седел 90мин пред ТВ, и карта што платиле тие. Шкотите дома 90мин бункер прв пат го гледам ова. второ полувреме НИКОЈ не играше.

Валда и ренџерс и барса се задоволни со бодот.
 
Член од
17 октомври 2007
Мислења
87
Поени од реакции
0
LoL utakmicava bese zimi topov ni ofanziva ni niso oni rangers se branea so 10 dusi barsa ne uspevase i4 da napadni i to e nikoj ne izgigra kako so treba. trebase da go klaj bojan pa da mu potkazit on neso
 
Член од
17 октомври 2007
Мислења
87
Поени од реакции
0
dime vo pravo si ne da bese guenje vreme ova bese neso fazla ama arnonie trosevme samo vreme a oni na stadion trosea i vreme i pari za badijala
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Жалим што ја гледав утакмицата... Залудно потрошени 100 мин од мојот живот! Катастрофа беше цела утакмица... морбидна... досадна... Ми станува антипатичен Роналдињо... од 3 слободни од иста позиција и пак да ги промашиш? Каков професионалец е тоа.
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
Пујол никогаш го немам видено олку офанзивно да игра и вака да ги дрибла :pos2:,многу ме бендиса кога ја мавна со глава под пречката,а се другото беше само трошење време.
Тапа утакмицава беше.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
треба некогаш да добие шанса и Анри од слободен да шутне...
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Da ti ebem i barcelona i sve da im se povredat site da nemaat so kogo da igraat mamicata nivna vikendov 25.000 vecerva 16.700 me utepaja mamicata nivna
 
Член од
17 октомври 2007
Мислења
87
Поени од реакции
0
od ova po dosadno ne mozese da bidi topkana samo si ja podavaja od barsa rangers ne ja fatija topkata i samo se branea poarno da si ja gledav arsenal oti od ova podosadno ne mozese moite najzaludno potreseni 120 min
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Аааааааа сега со Алмерија ја уплаќам сингл 500 ден Барса 1 па што сака нека биде...
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Алек Меси, запознај се со опцијата ИЗМЕНИ.
Шорти, непрофесионално е да се уткаат слободни?

Иначе, крш меч.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom