Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Не провоцирај на туѓа тема. Ако си против Барса, крши глава и не пишувај тука.

Да не отворам уста јас, можаме до утре да дискутираме.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
РЕАЛ РЕАЛ РЕАЛ!!!! лол

Да кажам за турава што ќе се одржи во Џапан(или беше Кина..нвм) сите играчи се загрижени дека од долгиот пат, само ќе се чуствуваат преморени и дека фитнесот ќе им падне на ниско ниво. Односно се против турата на истокот пошто немаат никаква играчка корист можат само да загубат.... Од другите вести Меси и Милито се пресреќни што играат во Барса, и се спријателиле бааги и така....
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Samo Zambrota i Oleguer se zagrizeni....a laporta odma posle toa im izleze so izjava: pred 2god Barselona bese na turnea vo Kina, i posle taa sezona zemaa LS i primera
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Не провоцирај на туѓа тема. Ако си против Барса, крши глава и не пишувај тука.

Да не отворам уста јас, можаме до утре да дискутираме.
ne seri mnogu ja nisto ne isprovocirav samo ja kazav vistinata! demek sega ako vlezele i eto i messi vo forma "SITE" tituli ke gi zemele barca kako shto reche toj neli ?
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
ne seri mnogu ja nisto ne isprovocirav samo ja kazav vistinata! demek sega ako vlezele i eto i messi vo forma "SITE" tituli ke gi zemele barca kako shto reche toj neli ?
Ај бе не сери глупости на нашава тема. Ако имаш нешто паметно да кажеш, кажи. Не се резили. Само се правиш паметен. Барса се најголеми фаворити во сите конкуренции, и нормално дека ќе има муабети дека се ќе освојат.
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
ne seri mnogu ja nisto ne isprovocirav samo ja kazav vistinata! demek sega ako vlezele i eto i messi vo forma "SITE" tituli ke gi zemele barca kako shto reche toj neli ?
Друже, слушај ме сеа ти мене. Ова е тема за FC Barcelona, не за реал мадрид. Ако сакаш во темата за твојот тим пишувај што ти душа сака, ич не ме гајле. Додека пак на оваа тема, ќе пишуваме само за клубот за кој е НАМЕНЕТА.

Инаку, приватната порака ти е ЅВЕР. Си го покажуваш интелектот (мајмунски).
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
cccc! da beshe tolkava provokacija adminite kje go izbrishea postot! jas samo kazav deka nema shansi site tituli da gi osvoi taka da...a za privatnata poraka si go pokaza ti svoeto lice! poz
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
bobi4e, реков мирни, а не мислев на навивачите на Барса. Ајт во темата за Реал.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
dobro de! samo im kazav deka nemav nikakva namera da isprovociram nishto pojce! a proceni i ti samiot dali beshe provokacija!
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Барса тепала 1-0, со голот на Дос Сантос во осмата минута. То мајсторе :)

На седми играат со некоја екипа од Јокохама.
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
дај линк од кај го пратиш
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom