Дали имате страв од заболекари?

  • Креатор на темата Кнез Мишкин
  • Време на започнување

Дали имате страв од посета на заболекар?

  • да

    Гласови: 11 34,4%
  • не

    Гласови: 21 65,6%

  • Вкупно гласачи
    32
  • Гласањето е завршено на .

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.394
Поени од реакции
2.431
Неее,немам страв од заболекар,а зошто би имал?
 
Член од
31 јули 2009
Мислења
10
Поени од реакции
0
имам страв и тоа мноооогу..не одам на забар незнам колку време зашто многу ми е страв..неможам никако да се утешам и да отидам..дај кажете некоја мотивација за да одам да ги направам забиве имам 2-3 за правење :))
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.595
имам страв и тоа мноооогу..не одам на забар незнам колку време зашто многу ми е страв..неможам никако да се утешам и да отидам..дај кажете некоја мотивација за да одам да ги направам забиве имам 2-3 за правење :))
ајде бе пробај иди сам така најлесно ке ти биде да го отргнеш стравот , порано како мал сум се плашел меѓутоа сеа сам одам и неам проблем ... како викаат Мечка страв мене не ми е страв хахаха ако не почнеш да идеш сам ке имаш подоцна проблеми со забите .. позз
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
имам страв и тоа мноооогу..не одам на забар незнам колку време зашто многу ми е страв..неможам никако да се утешам и да отидам..дај кажете некоја мотивација за да одам да ги направам забиве имам 2-3 за правење :))
подобро иди си на време зашто што повеќе чекаш, повеќе ќе имаш за правење (ама те ослободив). подобро е сега да истрпиш малку и после да не мислиш на тоа. мој совет поведи си придружба за подршка, така колку толку ќе се опуштиш:)
 
Член од
31 јули 2009
Мислења
10
Поени од реакции
0
ке одам најверојатно после празник, па ке видам ке се опуштам ваљда некако ке почнам да ги правам па ке издржам ваљда..незнам..ке видам што ке направам :)
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Се плашам да, али стравот ми се намали откако најдов една така добра заболекарка ко кокиче. Инаку читам деновиве дупчалките ќе заминеле во историјата, а ние толку се плашевме од нив, можеби ќе дојде време ко ќе ни недостигаат. И да замислете како им било на нашите предци со ваков прибор...

Забарски алат од минатото













 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
мааа не ..проблемот е додека се натокмам да отидам...после се оптегнувам и заспивам..
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Леле коа ќе го чујам тоа .. ЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ ... :mad:
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.460
Поени од реакции
10.157
Да да да да да да да да даааа....Како неееееееееееее...
Уффсега треба еден у пм изникнат заб да ми вадат мене ми е страв.Иначе овој ми е 33 заб.Див заб го викат.И ми израсна,баш мене,а таман си завршиш работа со заболекари :(
 
P

PewDiePie

Гостин
Сите се плашат,некои признаваат некои не. Еве ја на пример не се плашам.

:icon_lol:
 
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Мечка страв мене не, мечка страв мене не... така си зборувам по пат и кога ќе стигнам кај заболекарот стравот исчезнал :)
Всушност и не се плашам толку, ќе издржам 15-20 минути на заболекар ама барем потоа раат ќе си бидам.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Се плашам да, али стравот ми се намали откако најдов една така добра заболекарка ко кокиче. Инаку читам деновиве дупчалките ќе заминеле во историјата, а ние толку се плашевме од нив, можеби ќе дојде време ко ќе ни недостигаат. И да замислете како им било на нашите предци со ваков прибор...

Забарски алат од минатото
Некои од алаткиве што си ги ставал по слики уште се исти вакви, само рачките им се преработени и помали се со поергономичен дизајн за убаво да лежат во рака.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom