Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

intro

★ ★ ★★ ★
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.358
Поени од реакции
1.041
ЏЕРАРД треба да зима плата и од коа ќе умре! Те молам немој вакви муабети за продавање на Џерард... Тоа ти е исто ко у Барса да кажат дека ќе го продаат Меси после лоша сезона...
прочитај ја убаво цела реченица во врска со џерард не реков да го продаваат туку го "цитирав" претходно дечкото што пиша за џерард да се продаде една од причините е и таа слично нешто што се зборува во моментов за џо кол кој одмара плус платиче екстра си зима , поулсен и ред други ... несакам да ме сватиш погрешно дека сакам да го продадат џерард но што е тука е се надевам што поскоро ќе се врати на терен и ќе го даде максимумот баш оваа сезона
 
Член од
9 март 2010
Мислења
368
Поени од реакции
372
прочитај ја убаво цела реченица во врска со џерард не реков да го продаваат туку го "цитирав" претходно дечкото што пиша за џерард да се продаде една од причините е и таа слично нешто што се зборува во моментов за џо кол кој одмара плус платиче екстра си зима , поулсен и ред други ... несакам да ме сватиш погрешно дека сакам да го продадат џерард но што е тука е се надевам што поскоро ќе се врати на терен и ќе го даде максимумот баш оваа сезона
Се извинувам тогаш.. Грешно разбрав.. ( ми го нема „смир“ смајлито)
 

intro

★ ★ ★★ ★
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.358
Поени од реакции
1.041
Liverpool V Bolton (Head to Head – Past 5 Seasons)

интересно болтон само 1 гол има дадено кајнас на последните 5 натпревари на енфилд односно незнаат за победа на енфилд
ОМФГ па ова е чист кец АЛЛ ИН у кладилница хахаха

 

MunichBastards

Red Scouser
Член од
9 август 2011
Мислења
154
Поени од реакции
78
Liverpool V Bolton (Head to Head – Past 5 Seasons)

интересно болтон само 1 гол има дадено кајнас на последните 5 натпревари на енфилд односно незнаат за победа на енфилд
ОМФГ па ова е чист кец АЛЛ ИН у кладилница хахаха
Oва не да е кец ... Има сол да ги направиме .. GO LIVERPOOL !
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Официјално: Емилиано Инсуа потпиша 5 годишен договор со Спортинг Лисабон.
 

skopje11

И ја би тата , ово радио!!
Член од
3 јуни 2011
Мислења
147
Поени од реакции
36
Најногу шо ме нервира е тоа кога слушам некој СОЛ КЕ ГИ НАПРАВИМЕ , 5 ке им дадиме , петарди вецерва на Енфилд!
Почекајте малце! БОЛТОН Е една фантастична екипа и ке биде ногу тешко против нив!!!

Победа и од 1 : 0 е победа!!!
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.111
Поени од реакции
9.712
Liverpool V Bolton (Head to Head – Past 5 Seasons)

интересно болтон само 1 гол има дадено кајнас на последните 5 натпревари на енфилд односно незнаат за победа на енфилд
ОМФГ па ова е чист кец АЛЛ ИН у кладилница хахаха
Баш кога е чист кец не испаѓа така. Претерано е 10 по ред да ги делкаме ама ајде ваљда и 12 ќе се сторат :D
--- надополнето: Aug 27, 2011 2:20 PM ---
Најногу шо ме нервира е тоа кога слушам некој СОЛ КЕ ГИ НАПРАВИМЕ , 5 ке им дадиме , петарди вецерва на Енфилд!
Почекајте малце! БОЛТОН Е една фантастична екипа и ке биде ногу тешко против нив!!!

Победа и од 1 : 0 е победа!!!
Баш така.........5 ќе им ставиме 10 ќе им ставиме итн и на крај стап.
Инаку мислам дека ќе има гол во 90+
Абе само да тепаме колку сака нека е. Кога би можело и со 0-0 да земиме 3 бода би прифатил :P
 

Ставре од Швицарска

Желба по титула :D
Член од
25 август 2011
Мислења
2.700
Поени од реакции
2.805
LFC XI starting: Reina, Kelly, Carra, Agger, Enrique, Henderson, Lucas, Adam, Downing, Suarez, Kuyt.

Subs: Doni, Carroll, Spearing, Maxi, Skrtel, Robinson, Shelvey.
 

intro

★ ★ ★★ ★
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.358
Поени од реакции
1.041
Баш кога е чист кец не испаѓа така. Претерано е 10 по ред да ги делкаме ама ајде ваљда и 12 ќе се сторат :D
--- надополнето: Aug 27, 2011 2:20 PM ---

Баш така.........5 ќе им ставиме 10 ќе им ставиме итн и на крај стап.
Инаку мислам дека ќе има гол во 90+
Абе само да тепаме колку сака нека е. Кога би можело и со 0-0 да земиме 3 бода би прифатил :P
гледај усери ја со пиштол на дијаболи ќе те гаѓам :cuc:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Фала Богу, што го ставил Керол на клупа...само ме чуди што воопшто не му се дава шанса на Макси, туку одма се форсираат новите играчи.
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
само ме чуди што воопшто не му се дава шанса на Макси, туку одма се форсираат новите играчи.
Сигурно дека Downing би придонел многу повеќе во моментов за Ливерпул, отколку Maxi.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.111
Поени од реакции
9.712
Фала Богу, што го ставил Керол на клупа...само ме чуди што воопшто не му се дава шанса на Макси, туку одма се форсираат новите играчи.
За Велигден Макси ќе игра....тогаш му оди
--- надополнето: Aug 27, 2011 4:06 PM ---
гледај усери ја со пиштол на дијаболи ќе те гаѓам :cuc:
:eek:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Сигурно дека Downing би придонел многу повеќе во моментов за Ливерпул, отколку Maxi.
Првенствено мислев на Хендерсон, не на Даунинг...само ипак Макси им беше најдобар играч при крајот на сезоната и секако дека заслужува шанса.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom