Пазарете се тука!

Член од
9 септември 2008
Мислења
239
Поени од реакции
10
Продавам Samsung Galaxy S2 i9100 SGS2 SII

Најдобриот телефон моментално на пазарот. Донесен од странство, работи на сите картички (фабрички). ГЛАНЦ НОВ!

Цена 470е. (во т-мобиле е 520е и го нема на лагер).

Замена + доплата нешто?
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Нов HTC WildFire со 1 година гаранција, неотпакуван - 180евра
Скоро нов iPhone4 30/40минути користен (само да се активира и испроба) пермаментно декодиран 16гб црн - 510евра.
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
239
Поени од реакции
10


PRODAVAM SONY ERICSSON U10I AINO 8GB MEMORIJA, 8,1 MP KAMERA, GPS, WIFI, I MNOGU DRUGI RABOTI VO TOP SOSTOJBA!
ZA POVEKJE INFORMACII OKOLU TELEFONOT TUKA!
CENA PO PP!!!
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
90
Се продава сив Nokia E71, користен околу 1 година. Телефонот е сочуван, без никакви оштетувања и софтверски дефекти. Со него доаѓа и мемориска картичка од 2 GB, полнач, USB кабел и слушалки.
Телефон за контакт: 070 428-059
Цена: 7000 ден.
Прегледај го приврзокот 32596Прегледај го приврзокот 32597Прегледај го приврзокот 32598Прегледај го приврзокот 32599
BUMP!
Можна е и замена за Nokia x6 или Sony Ericsson x10 mini.
 
Член од
18 ноември 2010
Мислења
885
Поени од реакции
408
Продава еден пријател мој 2 мобилни телефони
1. alcatel ot 800
2. t mobile vairy touch ii скрос нов некористен
еве слики за давата мобилни телефона
1.

2.


мобилен телефон за контакт: 071 227 593
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Koj беше заинтересиран за Nokia 6303i classic нека ми пише приватна порака да договориме детали.
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.411
Поени од реакции
2.518
Купувам телефон до 200е,понуди пп
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Продавам T-Mobile Pulse со 2.2 андроид.(а со него оди и 8ГБ мемориска,слушалки,полнач,усб,и оригинал футрола некористена)
Телефонот има 700MHZ процесор

*Wifi
*GPS
*сензори
*андроид 2.2
*перфектен тач(најблиску до iphon-овиот)


п.с Телефонот нема никаква гребнатинка,маана или сл....како нов е ...уште стои фабричката заштитна фолија.

п.п.с За тие што не го виделе во живо,телефонот е исти димензии како iphone-от.

Цена 5000 ден(ако дојдете да си го земете од Велес)....бидејќи итно ми требаат пари.(проверете колку поскапо ги продаваат по огласите и уверете се)

контакт:077611633

или пишете на темава,или по ПП
 
Член од
11 август 2011
Мислења
113
Поени од реакции
27
Ми текна дека имам уште два телефони кои ми дремат одамна у фиока и на кои сосема сум заборавил. Samsung U700, кој на времето имаше проблем со флет кабелчето кој го користев како втор телефон и од што ме мрзеше и немав време да се акам по мобилари, ми остана заборавен во фиока. Ако има некој заинтересиран - понудете цена. Или ако некој поправа, нека каже за колку го средува флетот.


Ми дреме по дома и Sony Ericsson W350


Може трампа и за овие три телефони во пакет, или за било која комбинација од нив (еден, два). Ќе ме израдува ако некој од вас има некој од постарите комуникатори на Nokia (9300i, 9500, E90...) или Nokia Luna, Nokia 8800, Sirocco или слична класика. А може да понудите и било кој друг.
Колку бараш за самсунгот!? Ми треба како резерва останав без телефон, мојот се расипа ќе оди на сервис но немам некој за користење така... Еднаш штом ми падна вчера и звучникот и микрофонот ми отидоа јабана :(
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.033
Поени од реакции
2.099
Колку бараш за самсунгот!? Ми треба како резерва останав без телефон, мојот се расипа ќе оди на сервис но немам некој за користење така... Еднаш штом ми падна вчера и звучникот и микрофонот ми отидоа јабана :(
хаха..ја имав лг на тач..падна и се расипа..а сега ко замена го имам нокиа експрес мјузик..ми паѓа секој ден по еднаш..ништо не му е..:cuc:
 
Член од
11 август 2011
Мислења
113
Поени од реакции
27
хаха..ја имав лг на тач..падна и се расипа..а сега ко замена го имам нокиа експрес мјузик..ми паѓа секој ден по еднаш..ништо не му е..:cuc:
Па јас телефонов LG КП 500 го имам 3ипол години ми падна многу пати... Сега работи се и тачот и се. Ама звучникот и микрофонот значи вчера ми падна на тачот директно и јас мислам дека ќе е од тоа. Останав без телефон колку само имав ги продадов а татко ми нејќе да ми го даде тој што му го дадов јас. :( сеир
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.033
Поени од реакции
2.099
Па јас телефонов LG КП 500 го имам 3ипол години ми падна многу пати... Сега работи се и тачот и се. Ама звучникот и микрофонот значи вчера ми падна на тачот директно и јас мислам дека ќе е од тоа. Останав без телефон колку само имав ги продадов а татко ми нејќе да ми го даде тој што му го дадов јас. :( сеир
ма и не е нешто посебно телефонов ..женски е повеке ..:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom