Велес

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
Објасни ми го поимот факман, ја го знам ама незнам според твоа дефиниција шо значи.
Тоа шо се држат за рака е знак дека пројавуваат бисексуални афинитети, затоа и Дарк Ангел не ти одговори соодветно иако и самата се прокламира као таква.
Нема женско во Велес до 17-18 години шо не сака да допре друго женско за дундето, претпоставувам дека сите шо се држеле за рака биле на таа возраст.
Него зошто не се пријави за Велешката собиранка чим си била у Велес викендов? :nenene:
Драг господине, не ми е јасно што те интересира како се прокламирам јас. Ако имаш проблем со девојките постои тема за љубовни проблеми во подфорумот “љубов и секс“, доколку пак ти се оговара постои подфорумот “чек дис аут“. И би било добро, барем малку да влезеш во шемата на Кајганерија и да видиш дека ова не е место за вакви излишни кометари. Благодарам на разбирањето ако го има.
Поздрав
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
Значи драги мои велешки форумџии, сеуште не успеав сите да ве запознаам, и многу ми е криво.
Сакам да предложам едно заедничко излегување. Велес кајгана парти. :wink:
Мислење молам ...
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
А може ли а, а... ама ја го сакам Дедо Мраз. :pos:
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
вие сте веќе натурализирани велешани :pos2:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Абе ние доаѓаме мораме ќе дојде и еден другар со нас Вие многу добро знаете кој е пошто еднаш и тој имаше седено на стадион со нас:):):) ДЕчкото е од форумов исто така.

Веруваме ќе бидеме послушни нема да се закачаме и ќе ве слушаме целосно најцелосно:):)

Така Водкамикс?
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Тачно, ќе донесеме еден многу драг Пријател. И ќе седиме и ќе бидеме мирни и послушни..... :pos:

П.С. Само Дедо Мраз ако е со нас. :pos:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Лејди, нареден пат предај ми ја мене таа задача....:vozbud::wink:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Ама нејќеме сеа да дојде само со едно пакетче нека има повеќе:)
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Дедо Мраз е нафиксан, во темниците кај гимназијата.... Нема пакетќиња месецов.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom