Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.467
Поени од реакции
4.028
Абе Снајдер е подобар според мене ама било кој од овие двајца да дојде бил бил пресреќен
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.711
Поени од реакции
11.141
Ауф снајдер е играчиште иако според мене подобра опција (највеќе поради годините) би бил марек хамшик, ама сепак стариот ќе изненади на крај со некоја чудна одлука и ќе донесе некој филипинец што за 7 години ќе го има најпродаваниот дрес на планетава, ballon d'or, лш, мш и компанија...
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Абе Снајдер е подобар според мене ама било кој од овие двајца да дојде бил бил пресреќен
а всушност ако дојди некој сосем трет непознат ќе бидиш тажен и ние од форумов ќе треба да отвориме петиција да собериме пари за лижавчина за да не тажиш :P
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Да не вика два пате? :) Он таа сезона 4-5 пати вика, па само еднач го "цуца", ти у потпис ќе го ставаш? :) Ти и цел фан клуб Челзи сте за у печат, не за у потпис. Оди скриј се там некаде, легни си, и не излеви барем до август. :) Да те ебам и потписничааро. Ќе го кркате и од Кинг и Погба ак ви ги пуштаме, не од Чичарито. Искомплексирани будали шо се палат на 2 титули, а не гледат тај шо се местат рамо до рамо до них има 20. Поздрав, и пуши ми го! :)
Си чул за македонски литературен јазик ? Ебати сељакот неписмен ..
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.655
Поени од реакции
43.496
Си чул за македонски литературен јазик ? Ебати сељакот неписмен ..
Да ти преведиме ако сакаш?? Оти ние тука во Фан Клуб Манчестер разбираме и дијалекти.. Гледам на вас од Челзи не ви одат баш.. :pos:

Maла шала на сметка на навивачите на Челзи што одма се фаќаат за дијалектот кога нема што да кажат во самоодбрана :smir:
 
G

Gray Foxx

Гостин
Си чул за македонски литературен јазик ? Ебати сељакот неписмен ..
Ова е веќе свашта шо би рекле србите.
:lud: Си чул ли за македонски литературен јазик? :icon_lol:
Возврати на постот бре не биди келеш као другарчето твое. :icon_lol:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
973
Челзи има само фанови од Скопје, затава се ногу литературни !
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Немојте бе вакви работи за Весли да ми правите :) барајте си друг плај немој да се расправаме сеа !!! :smir:
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.467
Поени од реакции
4.028
а всушност ако дојди некој сосем трет непознат ќе бидиш тажен и ние од форумов ќе треба да отвориме петиција да собериме пари за лижавчина за да не тажиш :P
нема потреба од тоа само нека дојде некој асален плејмејкер
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.711
Поени од реакции
11.141

Kajgana Shop

На врв Bottom