Економски факултет (reloaded)

Член од
10 ноември 2009
Мислења
38
Поени од реакции
2
Ве молам кој продава Менаџмент на човечките ресурси книга ургентно ми треба, нека пише во s_style@live.com
 
Член од
27 август 2010
Мислења
105
Поени од реакции
5
Дечки кој има CD статистика нека го прикачи ако не му е тешко, може ќе се најде.

И економика Кирил пуштил список минатата недела? Бил некој за да потврди? :)
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045
Дечки кој има CD статистика нека го прикачи ако не му е тешко, може ќе се најде.

И економика Кирил пуштил список минатата недела? Бил некој за да потврди? :)
Не бев, ама можам да потврдам дека пуштил. За што ќе му служи, појма немам. :)
 
Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
Cekajte malku. Vistina li e toa (gi prasuvam postarite kolegi) deka Finansiski pazari i institucii ke pusti spisok za onie koi ke mozat da odat na kolokvium, ili samo se sirat dezinformacii niz forumov?
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Cekajte malku. Vistina li e toa (gi prasuvam postarite kolegi) deka Finansiski pazari i institucii ke pusti spisok za onie koi ke mozat da odat na kolokvium, ili samo se sirat dezinformacii niz forumov?
И мене ме интересира истото за Финансиски пазари и институции и за Јавни финансии.

Ке има утре предавања по Монетарна економија?
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
Da ne kazale na predavanja organizacisko odnesuvanje i delovno planiranje koga ke bidat kolokviumite?
 
G

grande-juve

Гостин
Знае ли некој што стана со картичките за тие што се четврта, сите мора да ги имаат, или?
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
92
Поени од реакции
6
Знае ли некој што стана со картичките за тие што се четврта, сите мора да ги имаат, или?
Почитувани колеги и колешки, чест ми е да Ве известам дека барањето е прифатено и уплатницата за евидентни картички е укината за студентите од 4та година, па од утре повелете кај теткиците на студентски прашања да ја исполните вашата студентска должност - заверка на минатиот и упис на тековниов семестар :)
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Некој да не има Монетарна економија или Финансиски пазари и институции прашања?! Или некој совет што, како има на колоквиумите?! Anyone?!
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.213
Поени од реакции
935
Дали има некој што оди на деловно планирање? Има ли нешто посебно важно кажано, до која страна ќе е прв колоквиум, дали ќе има кејсови?
И колегите што веќе подигнале евидентни картички, почнаа ли да ги отчукуваат на тие апаратите или уште не?
 
Член од
22 февруари 2011
Мислења
150
Поени од реакции
106
Ја сакам да се запишам на Економски само да прашам како е таму. Треба ли многу да се учи и дали има пракса?
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
Готови се ISIC картичките или уште не се,знае некој?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom