Економски факултет (reloaded)

Член од
3 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
5
Едно прашање ... сметководство рече за тие што пријавиле колоквиум и положиле преку испит/поправен колоквиум треба вп друг термин да зимаат оценки... ако може некој да каже за кога закажа?
Зорица закажа за утре од 10ч.
 
Член од
7 февруари 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
ima li nekoj sto prodava kniga Delovno Planiranje,ili mozebi poznava nekoj takov. pozzz
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
ima li nekoj sto prodava kniga Delovno Planiranje,ili mozebi poznava nekoj takov. pozzz
За сите што се викаат Стефан или познаваат некој Стефан :)

Него.... Љубе рече дали и утре ке дава оценки финансиско сметководство? Вчера и денес давал, а кај објавил појма неам.
 
Член од
7 февруари 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
nema ucebnik i treba da ides redovno na predavanje za da si pisuvas toa sto diktira profesorkata oti od toa treba da ucime
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
За сите што се викаат Стефан или познаваат некој Стефан :)

Него.... Љубе рече дали и утре ке дава оценки финансиско сметководство? Вчера и денес давал, а кај објавил појма неам.
Вчера недела беше, така да чисто сумљам дека давал. :) Иначе, немаше нигде пишано.. ќе одам и ја утре по оцена.
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Вчера недела беше, така да чисто сумљам дека давал. :) Иначе, немаше нигде пишано.. ќе одам и ја утре по оцена.
Абе така ми рекоа, а не мислам многу пред да пишам :pos: И демек сега се засрамив:kesa::pos:
 
Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
Абе така ми рекоа, а не мислам многу пред да пишам :pos: И демек сега се засрамив:kesa::pos:
Abe vo cetvrtok daval, denes pak davase (jas si zedov lalala), a za utre mozebi ke mu otide kompjuterot offline... Nikade nemase izvestuvanje, kazal na nekoi kolegi dojdete v cetvrtok - valjda si misli dobrite vesti brzo se sirat :pos:
A, da! Zarem nema kolegi nikoj megu vas da prodava MATEMATICKI METODI ili MCR kniga (moze i da iznajmuvate za simbolicen nadomest :pos: ozbilno!)
 
Член од
13 септември 2009
Мислења
76
Поени од реакции
8
Колеги ај некој ако знае да ми каже по нешто за предметиве - Маркетинг политика на цени, Маркетинг на услужни дејности и Маркетинг на трговски претпријатија и кој е најлесен за да го земам како изборен? фала
 
Член од
28 јануари 2010
Мислења
63
Поени од реакции
1
Некој да не продава Менаџмент на човечки ресурси книга ? Ако има таков, нека пише ЛП.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
Дали некој знае да ми каже каде е кабинетот на проф.Дракулевски ?? Фала :)
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
se slikal do sega nekoj za tablo? ima nekoi spisoci nesto takvo ili ides ime prezime smer i se slikas?????
Има распоред кој смер на која дата треба да се слика.

1,2 и 3 февруари беа финансиски менаџмент
4 и 5 е-бизнис
7 и 8 надворешна трговија
9 и 10 економија
11 и 14 маркетинг
15 и 16 менаџмнет
и 17 и 18 сметководство и ревизија.
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
Kolegi da ne znae nekoj dali ima rezultati od Upravuvacko Smetkovodstvo kaj B.Nedev,pls
 

Kajgana Shop

На врв Bottom