Машки прстени...

Comic

Syntarginaris
Член од
14 април 2010
Мислења
430
Поени од реакции
32
However,како ќе кажеш ти,темава не ми е баш за дискусии :smir:
Некако многу идиотски ми звучи кога некој ќе каже прстените му биле одвратни... па не го земал за маж оти носел прстени. Абе и јас сакам жена без комплекси ама повеќето ги имат шо да праам, се прилагодувам.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Некако многу идиотски ми звучи кога некој ќе каже прстените му биле одвратни... па не го земал за маж оти носел прстени. Абе и јас сакам жена без комплекси ама повеќето ги имат шо да праам, се прилагодувам.
Да де,се е до прилагодувањето,така и мојот маж ќе се прилагоди на мене и нема да носи прстени,а јас нема да имам комплекси :)
 

Comic

Syntarginaris
Член од
14 април 2010
Мислења
430
Поени од реакции
32
Да де,се е до прилагодувањето,така и мојот маж ќе се прилагоди на мене и нема да носи прстени,а јас нема да имам комплекси :)
Незнам дали тој што ке ти биде маж ке биде доволно глуп да падне на твојте смешни комплекси. Или пак ти ке си тражеш таков само за да ти оде по твое... Секаков народ има еј.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Незнам дали тој што ке ти биде маж ке биде доволно глуп да падне на твојте смешни комплекси. Или пак ти ке си тражеш таков само за да ти оде по твое... Секаков народ има еј.
Што е смешно тоа,кога не ми се сфиѓа?Мене ако ми се сфиѓа да носам пердуви на глава,и тебе ќе ти биде добро тоа?
Секаков народ има,да.
 
T

Tetro

Гостин
Што е смешно тоа,кога не ми се сфиѓа?Мене ако ми се сфиѓа да носам пердуви на глава,и тебе ќе ти биде добро тоа?
Секаков народ има,да.
ако ти стојат убаво пердувите на глава, немам против.
 

Comic

Syntarginaris
Член од
14 април 2010
Мислења
430
Поени од реакции
32
Што е смешно тоа,кога не ми се сфиѓа?Мене ако ми се сфиѓа да носам пердуви на глава,и тебе ќе ти биде добро тоа?
Секаков народ има,да.
Ке ми е добро немам ништо против, ако мислиш дека тоа тебе ти причинува задоволство јас немам ништо против.
А и баш прстените не се одвратни нешто друго да кажеше ај да го соџвакам некако ова не ми е баш нај нај... =0
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Носењето прстени ми е многу нежна ствар,а ако сакав нежни работи жена ќе си најдев.Башка,има низ град некои фраери што одат во сатенски кошули ставени во фармерки,коси во раздељак те љубим,и златни прстени,и ваљда од нив почнало да не ми се сфиѓа тоа.Тебе ако ти се сфиѓаат и ако ти одговараат на твојот стил,слободно носи си ги :smir:

ако ти стојат убаво пердувите на глава, немам против.
Сигурен си? :pos2:
 

Comic

Syntarginaris
Член од
14 април 2010
Мислења
430
Поени од реакции
32
Носењето прстени ми е многу нежна ствар,а ако сакав нежни работи жена ќе си најдев.Башка,има низ град некои фраери што одат во сатенски кошули ставени во фармерки,коси во раздељак те љубим,и златни прстени,и ваљда од нив почнало да не ми се сфиѓа тоа.Тебе ако ти се сфиѓаат и ако ти одговараат на твојот стил,слободно носи си ги :smir:



Сигурен си? :pos2:
ти си видела само златни прстени изгледа... =)

btw јас не носам златни.
еве каков носам
grzlate01123.jpg
 

Comic

Syntarginaris
Член од
14 април 2010
Мислења
430
Поени од реакции
32
не бе... за гитарата ми требаше таков. лол.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Супер,ја сребрени носам само,злато не сакам :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom