Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 јануари 2011
Мислења
13
Поени од реакции
0
Ова е за тие што ги положиле и двата колоквиуми а преполагаат за повисока оценка?? Или и за тие што паднаа на вториот па и тој ќе го преполагаат??
студенти кои преполагаат а положиле претходно се у амф 2...за останатите по број на индекс... си пишува се :)
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045
Стварно Англиски 1 морам да одам на предавања за да полагам на колоквиуми? :О
Ај бе пишете ако го имал некој како изборен. :)

nekoj sto se zapisa ovaa godina na e-biznis ....
so kolku poeni se odese vo drzavna kvota ... kolku kandidati imase ?
170 влегоа во државна квота, последниот со 75 поени.
30 во приватна квотра, последниот со 50 поени.
Памтам бројки.
 
Член од
13 август 2010
Мислења
32
Поени од реакции
3
Колеги сега при уписот на летен семестар, покрај партиципација и за тие картиците, треба нешто друго да се плаќа? Заборавив од лани :D
 
Член од
20 јануари 2008
Мислења
62
Поени од реакции
1
Јас положив на колоквиуми и имам некои прашања за испитна сесија. Некои се поклопуваат со тие од колоквиум. Не мора да значи дека мора лекција само да се раскаже цела, може да има само набројуванки.
Еве ти прашања од неколку сесии

Fala mnogu
 
Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
Може ли некој да ми каже дали има информација кога се зимаат оцени СТРАТЕГИСКИ МЕНАЏМЕНТ??? :)
 
Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
Вреди ли да се оди на часови кај Еми за финансиско сметководство? Дали на испит се паѓа од она што таа го кажува, или е подобро сам да си учиш од книга??
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
38
Поени од реакции
1
Боби[Мкд];4054482 напиша:
Математика резултати имат.:jaj:
Колега математика знаеш дека има резултати или прашуваш дали има? :salut:
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Вреди ли да се оди на часови кај Еми за финансиско сметководство? Дали на испит се паѓа од она што таа го кажува, или е подобро сам да си учиш од книга??
Јас одев кај Еми 2 години за управувачко сметководство 1 и 2. И да ти кажам вредеше.
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Вреди ли да се оди на часови кај Еми за финансиско сметководство? Дали на испит се паѓа од она што таа го кажува, или е подобро сам да си учиш од книга??
Јас ова прашував и сите ми кажаа дома да си учам, зошто ништо не објаснувала туку викала само тоа е така зошто така треба и напамет треба да памтиш! И не отидов кај неа на часови, па ќе видиме...Може за во мај ќе идам хахаха
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom