Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 октомври 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
А колеги, некој нешто да не знае за финансиски менаџмент на испит како одат работите... на што претежно да се обрне внимание... знам за задачите али нешто друго од теоријата..
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
Kolegi pls nekoj da mi kaze koi denovi im se predvideni za konsultacii na profesorkata i asistentkata po mikroekonomija...pls mi treba itno, ili ako odi nekoj da fax da vidi i da mi kaze...falaa viiii :D:smir:
 

Латнем

Comfortably numb
Член од
4 јуни 2010
Мислења
62
Поени од реакции
13
Не се сеќаваме, уште па и на 31 декември :)

За другиот дел од прашањето, штом има табела 3 и табела 4, не за џабе се дадени во различна табела. Секоја си има своја намена, не можеш да ги мешаш.
Па шо има врска ако прашува на 31ви!? :) Кој кога стигнал, тогаш учи.. :)
 
Член од
4 март 2010
Мислења
11
Поени од реакции
1
Здраво колеги...Среќна Нова и се најубаво...Може ли некој да ми каже доколку знае дали има истакнато оценки по финансиски менаџмент и кога се земаат.... :) Pozz
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Здраво колеги...Среќна Нова и се најубаво...Може ли некој да ми каже доколку знае дали има истакнато оценки по финансиски менаџмент и кога се земаат.... :) Pozz
Има истакнато оцени, а за дата не знам нека ти каже некој друг :)
 
Член од
4 март 2010
Мислења
11
Поени од реакции
1
Фала многу, а барем да не знаеш дали ја спуштил границата или е 60? :P
 
Член од
3 февруари 2009
Мислења
104
Поени од реакции
0
kolegi dali moze nekoj da kaze kakov e konceptot na ispit po FINANSISKI MANAGEMENT ?
neli vo nekolku dela e .... zaokruzuvanje plus zadaci
dali ima nesto za raskazuvanje ?
i dali ima delovi od knigata koi se isfrleni za ispit ili treba sveeee !
 
Член од
4 март 2010
Мислења
11
Поени од реакции
1
Тоа што беше исфрлено за колоквум тоа е и за испит....А мислам дека тестовите се на заокружување и задачи :) Ако незнаеш што е исфрлено пиши ќе ти ги пишам страните. :)
 
Член од
3 февруари 2009
Мислења
104
Поени од реакции
0
Тоа што беше исфрлено за колоквум тоа е и за испит....А мислам дека тестовите се на заокружување и задачи :) Ако незнаеш што е исфрлено пиши ќе ти ги пишам страните. :)


aj te zamoluvam pisi mi gi stranite koi se otfrleni . :smir:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Фала многу, а барем да не знаеш дали ја спуштил границата или е 60? :P
Па колега имаше 57 поени од тестовите, и ни еден поен плус од ништо (немаше ни стручен, ни присуство ни ништо) и има 6ка :)
 
Член од
4 март 2010
Мислења
11
Поени од реакции
1
од 41-44, 221-224, 254-256, 372-385 изгледа малку ама многу значи :D и учи ги најглавните работи...Ако имаш некој што ги има пишувано презентациите на час и некои постари тестови води се по нив во книгата... :)

--- надополнето ---

Па колега имаше 57 поени од тестовите, и ни еден поен плус од ништо (немаше ни стручен, ни присуство ни ништо) и има 6ка :)
wow....А јас имам 43 од тестови, активност, присутност, стручен труд и презентација, домашни и тестчиња на час :D иначе фала многу за информацијата :P
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom