Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Јас ги имам ама мислам дека и во Либро ги има. Туку до кај сме со предавања макро, има ли шанси утре да даде ливче да знам дали да одам
Pa spored moite pretpostavki utre sigurno ke ima livce,zoso 9ta glava ja pocna vo cetvrtokot,pa bi trebalo utre da ima livce,ili pak zadutre,nemozam da garantiram,no mislam deka ke ima utre:):):):))))):pipi:
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Pa spored moite pretpostavki utre sigurno ke ima livce,zoso 9ta glava ja pocna vo cetvrtokot,pa bi trebalo utre da ima livce,ili pak zadutre,nemozam da garantiram,no mislam deka ke ima utre:):):):))))):pipi:
Добро тогаш ќе се одвлечкам на факултет утре. Се надевам барем дека ќе бидеш во право за ливчето :)
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
Јас ги имам ама мислам дека и во Либро ги има. Туку до кај сме со предавања макро, има ли шанси утре да даде ливче да знам дали да одам
Какво ливче ? :)
него тие картички шо ги давала денес за оценка, пошо ја не бев, треба кај неа у кабинет да идам , рече нешо ??
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Добро тогаш ќе се одвлечкам на факултет утре. Се надевам барем дека ќе бидеш во право за ливчето :)
Hahahaha,mn so tezina nekako go pisa toa odvleckam,inace mene mislis ubavo mi e da se VLECKAM do fakultet:),som sea ne ti se vlecka,a bogami ni mene,neznam sto ke bide od nareden semestar,ako bide zadolzitelno VLECKANJETO:):):))))

--- надополнето ---

Какво ливче ? :)
него тие картички шо ги давала денес за оценка, пошо ја не бев, треба кај неа у кабинет да идам , рече нешо ??
Kakvi karticki?Osven ako ne si se prefrlila na mikro,deka u vtornik makro nemame:):))))

--- надополнето ---

абе што зборат, ке се иде во сабота? :ija:
Haha,katastrofa!Nie ne ideme od pon do pet,pa u sabota ke ideme:nenene::tv:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
да да, извини на микро мислев :) не сум прочитала убаво :)
Cccc,se so vrski na fakultet,lugjevo neznaat da citaat,na fakultet se zapisale:nesvest:,se zafrkavam:)Nego so bese fintata so mikro,i mene me interesira,iako padnav,deka neam otideno na predavanje niednas posle kolokviumskava,pa ako mozes kazi neso,sto bi mi posluzilo:):):))))))
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
Cccc,se so vrski na fakultet,lugjevo neznaat da citaat,na fakultet se zapisale:nesvest:,se zafrkavam:)Nego so bese fintata so mikro,i mene me interesira,iako padnav,deka neam otideno na predavanje niednas posle kolokviumskava,pa ako mozes kazi neso,sto bi mi posluzilo:):):))))))
Падна ? Шо бе и ти со врски се запиша ? :nesvest: се зафркавам :)
нз шо би ти послужило, јас пола материјал го научив само, и 6ка иам, на прашањата не ми ни текнува, а задачите беа исто од домашното ..
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Падна ? Шо бе и ти со врски се запиша ? :nesvest: се зафркавам :)
нз шо би ти послужило, јас пола материјал го научив само, и 6ка иам, на прашањата не ми ни текнува, а задачите беа исто од домашното ..
Ne be toa:),tuku prasuvam na predavanja,da ne i teknalo da se smiluva i da ne pusta da ideme na vtor,ili neso slicno,a za toa materijalot,so e skrateno ako znaes da mi kazes,ako ne doznaj i izvesti me:vozbud:,haha,inace niso ne nauciv mikro,zatoa padnav:):):))))
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
Ne be toa:),tuku prasuvam na predavanja,da ne i teknalo da se smiluva i da ne pusta da ideme na vtor,ili neso slicno,a za toa materijalot,so e skrateno ako znaes da mi kazes,ako ne doznaj i izvesti me:vozbud:,haha,inace niso ne nauciv mikro,zatoa padnav:):):))))
Нема потреба сеа од правдање :D хахах , на предавања нз шо кажала, неам отидено ни пред кол. ни после .. а мислам дека нема да се смилува , нз ..
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Абе ти положи нешто? На сите им даваш совети, тебе те мрзи да научиш за себе :)
Haha,poloziv makro,i toa uslovno,so 40 se pominuvase,a jas imav 39.5,pa ke treba da gi vratam na nareden:)hahahahaha:):):))))

--- надополнето ---

Нема потреба сеа од правдање :D хахах , на предавања нз шо кажала, неам отидено ни пред кол. ни после .. а мислам дека нема да се смилува , нз ..
E pa ok koleske,fala ti sto me ustesi,sekogas gledas na svetlata strana,hahahaha,inace ne se pravdam:):):)))))
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
moze li nekoj da mi kaze koj profesor predava po makroekonomija,i dali utre bi mozel da go najdam na fakultete,dali ima predavanja utre makroekonomija i koga mu e priemno vreme ako znae nekoj....aj ve molam pomognete mi,bidejki ne sum od sk,a sakam da dojdam specijalno za da razgovaram so profesorot...odnapred vi blagodaram :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom