Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Јас сум регистриран и не најдов. Помош? :)
Па треба да го најдеш и курсот кој што е "правилно" напишан, енивеј, клик!

Ај сеа кажете ми кога имате предавање кај Владимир Филиповски и/или термин за консултации доколку знаете?
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
28
Поени од реакции
2
Епа незнам за тебе, али мене ми го потенцираше тоа. Ми рече еднаш ке читал, и ако не сум била на предавање ке нема да ме пушти на втор. Како и да е неможам да ризикувам. Кога не си учев, сега ке си киснам на финансиско:icon_neut..
Bese denes ? :) Citase po spisok ili nisto od toa ? :) Te molam kazi mi za da znam dali da odam sledniot ponedelnik i vtornik :) :pipi:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Зато ја барај имаше само за 2008 и 2009-та а тоа било трговоско право. :pos:

--- надополнето ---

Inaku 39 od 50, so 5 sati ucenje, задоволен сум. :vozbud: Вториот подобро ке го напрам. :pos:
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045
Па треба да го најдеш и курсот кој што е "правилно" напишан, енивеј, клик!

Ај сеа кажете ми кога имате предавање кај Владимир Филиповски и/или термин за консултации доколку знаете?
Еве линк

http://zephyr.ugent.be/main/document/document.php?cidReq=TPb9ea

И се надевам ќе ви биде од корист :)
Фала и на двајцата. Инаку прва година од Владимир Филиповски имаат предавања понеделник, вторник и среда од 16:00 до 18:00, за консултации не знам...
 
Член од
13 октомври 2010
Мислења
40
Поени од реакции
0
KOLEGI, DA NE GI IMA NEKOJ SIMNATO TESTOVITE MAKROEKONOMIJA OD 9TA GLAVA PA NATAKA OD STRANICATA NA OXFORD??? NI GI ZAKLUCILE TESTOVITE :\
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
KOLEGI, DA NE GI IMA NEKOJ SIMNATO TESTOVITE MAKROEKONOMIJA OD 9TA GLAVA PA NATAKA OD STRANICATA NA OXFORD??? NI GI ZAKLUCILE TESTOVITE :\
Hm,pa mene na edniot link mi bara pass,a drugiot mi go otvara,taka da,ne se sekiraj,ke si gi kopirame koa ke ni gi dava,a i ke se posluzime so linkot sto ne e zaklucen):):):)))))
 
Член од
13 октомври 2010
Мислења
40
Поени од реакции
0
Hm,pa mene na edniot link mi bara pass,a drugiot mi go otvara,taka da,ne se sekiraj,ke si gi kopirame koa ke ni gi dava,a i ke se posluzime so linkot sto ne e zaklucen):):):)))))
Fala kolega :D I ako gi ima nekoj od prethodni godini sto daval neka pise da gi iskopirame...jas gi imam do 12 ili 13 glava, ne znam tocno.
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
А зашто не можам да ги симнам резултатите трговско, ми дава некоја страница со игри.
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
52
Поени од реакции
1
Znae nekoj sto e rabotava so smetkovodstvo na trosoci, Marina rece ke ja stavi 6 ta glava na zephyr, cela nedela pomina i uste nisto nema, a gi nema ni zadacite za utre, ni pak prezentacijata od narednata glava....?
 
Член од
20 август 2010
Мислења
167
Поени од реакции
24
Bese denes ? :) Citase po spisok ili nisto od toa ? :) Te molam kazi mi za da znam dali da odam sledniot ponedelnik i vtornik :) :pipi:
Бев.. и нишо ново. Тоа беа ужасно досадни 2 часа.
Инаку пак збореше како тоа предавалните се за студентите, и како треба почесто да идеме на предавања итн.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.134
Поени од реакции
16.011
Абе која среќа сум ја имала, од 350 души мене ме нема на списокот трговско. Увидот бил денес. Да прашам другата недела на предавање?
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Fala kolega :D I ako gi ima nekoj od prethodni godini sto daval neka pise da gi iskopirame...jas gi imam do 12 ili 13 glava, ne znam tocno.
Јас ги имам ама мислам дека и во Либро ги има. Туку до кај сме со предавања макро, има ли шанси утре да даде ливче да знам дали да одам
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom