Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 октомври 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
Site dobivaat plus nesto so strucniot trud,e sea neznam dali ke ti stavat cela ocenka plus ako imas na primer 8ca i si na granicata ili 1 bod nad granicata,no znam deka jas koa zemav minatata godina ocenka gledaa dali imas napraveno!:):):))))))

--- надополнето ---

Kolegi,denes bese nekoj na makroekonomija,i ako bese neka ne izvesti kako pominal:):):):pipi:
na makroekonomija nisto posebno,imase repriza na predavanjeto od cetvtortokot haha :pos2: ja predade cela 8 glava i rece listovite od taa glava deka samo utre moze da se davaat,posle nemalo da gi prima :):):)
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Ке каже ли некој од постариве колеги дали идевте на предавања по менаџмент тие што се на испит?Јасно е дека тоа е индивидуално, кој сака оди,хехехе но ме интересира дали прави потоа проблем за потпис, ако те нема на некој список (доколку пушти) ?Одевте ли на предавања?:)
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.199
Поени од реакции
918
Ке каже ли некој од постариве колеги дали идевте на предавања по менаџмент тие што се на испит?Јасно е дека тоа е индивидуално, кој сака оди,хехехе но ме интересира дали прави потоа проблем за потпис, ако те нема на некој список (доколку пушти) ?Одевте ли на предавања?:)
Не одевме и си го плативме потписот :)

--- надополнето ---

Колеги .. ако може малце помош. На некој случајно да не му се наоѓа некоја семинарска/стручен труд по маркетинг, без никакви критериуми и ограничувања, шо било само да е поврзано со маркетинг? Потребно и е на другарка до крајот на неделава од машински факултет, значи нема врска која тема, страници, содржина, само да има некаква конекција со маркетингот. благодарам.
Нека побара на нет де, има на Wikipedia едно чудо материјал.
Еве пример: http://bit.ly/a3FccF
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
na makroekonomija nisto posebno,imase repriza na predavanjeto od cetvtortokot haha :pos2: ja predade cela 8 glava i rece listovite od taa glava deka samo utre moze da se davaat,posle nemalo da gi prima :):):)
Hah,fala na infoto,a za listovite,neznam koga mozelo da se predadat drug den,osven togas koa bilo predvideno da se predadat:),osven za kolokviumot koj zaboravil da go dade,mozese minatiot cetvrtok i taka:):):))))
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Менаџмент денес ја спушти границата на 38.00. Сите оние кои имаат 37,99 и помалку , рече воопшто да не се мачат да пробаат да го молат да поминат, нема шанси.
Семинарските можат да се прават со најмалку 3 члена во тим, и треба да се донесат најдоцна до 15 декември, а оние кои сакаат да презентираат, да го известат асистентот и да му донесат презентација недела дена пред таа материја да се предаде на часот.

Проверено , бев на предавањето. Така што се е објаснето , 510 луѓе поминуваат вака менаџмент и идат на втор колоквиум на кој границата не се мрда од 51.
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
Денес ја спушти границата? Јас имам 37.2:icon_frow има шанса да ме пушти?Не знам што кажал , не отидов денес на предавања
Rece deka nikoj nema da pusti poveke. Granicata e 38.00 i bas dade primer ako nekoj imal 37,9 ni za 0.1 nema da go pusti. Greota za tie so 37 i nesto :(

--- надополнето ---

Da ne znae nekoj kade i dali ima rezultati TRGOVSKO???? :uvo:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Постари колеги и колешки :) дали вреди да се прави стручен труд по економија кај Владимир за оние кои претендираат да речеме за 8ца или 9ка или е само за тие што им фали малку за 10ка???:icon_excl
Направи си, секако ќе добиеш поени плус, а сега дали тоа ќе значи оцена плус не може да се каже со сигурност :)
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Ај кога збориме веќе за семинарски-има некој што знае дали Љубе дава семинарски финансиско сметководство?
 
Член од
1 септември 2010
Мислења
38
Поени од реакции
2
Има скрипта по маркетинг за втор колоквиум
како што некој колега беше ставил на форумот за прв коловиум???
Ајде колега јави се помогни:icon_bigg:salut:
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
83
Поени од реакции
6
Дали ќе може некој од колегите да ми каже каде се наоѓа кабинетот на проф. Анета Шулевска - Циунова?
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Дали ќе може некој од колегите да ми каже каде се наоѓа кабинетот на проф. Анета Шулевска - Циунова?
горе десно кога ќе влезеш во факултетот,наспроти Снежана по маркетинг...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom