Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
Ве молам кој има заостанат предмет од тие што се по стара програма,дали кога ги плаќал кредитите за предметите одел според стара или по нова програма,дека на некои предмети ми пишува 7 кредити по стара а по нова 8 кредити.ФАЛА
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.162
Поени од реакции
888
Ве молам кој има заостанат предмет од тие што се по стара програма,дали кога ги плаќал кредитите за предметите одел според стара или по нова програма,дека на некои предмети ми пишува 7 кредити по стара а по нова 8 кредити.ФАЛА
Ќе треба на факултет да видиш, ако не се тргнати листите.
Само знам дека листите од Интернет не се точни.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.985
Поени од реакции
5.604
И јас планирам да не идам. Може и јас со вас да не идам? :pipi: :)
Не може :)

На другарка ми и` го згрешиле презимето на истакнатите резултати и сега каде да се обрати.....?
На кој список и го згрешиле името? Ако е тој од Драги Јанев ништо страшно, знае тој да згреши.
 

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
Колеги .. ако може малце помош. На некој случајно да не му се наоѓа некоја семинарска/стручен труд по маркетинг, без никакви критериуми и ограничувања, шо било само да е поврзано со маркетинг? Потребно и е на другарка до крајот на неделава од машински факултет, значи нема врска која тема, страници, содржина, само да има некаква конекција со маркетингот. благодарам.
 

Dietrich

Just a fan...
Член од
12 мај 2010
Мислења
161
Поени од реакции
80
Може некој од колегите што е редовен на предавањата маркетинг и што е упатен во изработката на проектот да ми пише да ми објасни за изработката презентацијата ми е закажана за другата недела... :smir:
 
Член од
14 септември 2010
Мислења
40
Поени од реакции
0
Постари колеги и колешки :) дали вреди да се прави стручен труд по економија кај Владимир за оние кои претендираат да речеме за 8ца или 9ка или е само за тие што им фали малку за 10ка???:icon_excl
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Постари колеги и колешки :) дали вреди да се прави стручен труд по економија кај Владимир за оние кои претендираат да речеме за 8ца или 9ка или е само за тие што им фали малку за 10ка???:icon_excl
Site dobivaat plus nesto so strucniot trud,e sea neznam dali ke ti stavat cela ocenka plus ako imas na primer 8ca i si na granicata ili 1 bod nad granicata,no znam deka jas koa zemav minatata godina ocenka gledaa dali imas napraveno!:):):))))))

--- надополнето ---

Kolegi,denes bese nekoj na makroekonomija,i ako bese neka ne izvesti kako pominal:):):):pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom