Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.134
Поени од реакции
16.011
Ако си положила, не ти е паметно да идеш на увид :)
Ако е за некој друг, тогаш нека иде нема што да изгуби.

Оти да не одам? Ќе ми одземе бодови или што??? Па мислиш човекот ќе те изеде ако одиш да си видиш што си напишал.:nesvest:
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Колешке убаво те советувам да не идеш, послушај ме поискусна сум за ова. Твој е изборот. Нема да те изеде, али ке те прати во јануари. Фала.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.300
Поени од реакции
15.535
Оти да не одам? Ќе ми одземе бодови или што??? Па мислиш човекот ќе те изеде ако одиш да си видиш што си напишал.:nesvest:
А што мислиш дека ќе добиеш ако отидеш?

Кога Драге дава бодови да поминеш, земај и не прашувај што и како.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.134
Поени од реакции
16.011
А што мислиш дека ќе добиеш ако отидеш?

Кога Драге дава бодови да поминеш, земај и не прашувај што и како.
Ништо нема да добијам, ама сакам да видам каде сум згрешила, бидејќи секако напишав повеќе од тоа што тој ми дал.
Али штом сите викате дека не ми е паметно да одам, само ќе си земам тоа што дал и не прашувам, како што викаш :toe:
Али не е фер :(
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
Ништо нема да добијам, ама сакам да видам каде сум згрешила, бидејќи секако напишав повеќе од тоа што тој ми дал.
Али штом сите викате дека не ми е паметно да одам, само ќе си земам тоа што дал и не прашувам, како што викаш :toe:
Али не е фер :(
Pa koleske DOBREDOJDE na Ekonomski :buum:
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
Маркетари дали некој остана денес на однесување? И дали ги изложи резултатит на табла или само на предавањето?
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Ништо нема да добијам, ама сакам да видам каде сум згрешила, бидејќи секако напишав повеќе од тоа што тој ми дал.
Али штом сите викате дека не ми е паметно да одам, само ќе си земам тоа што дал и не прашувам, како што викаш :toe:
Али не е фер :(
Колешке, кога Драге дава бодови не е битно колку се, битно дека ти ги дал. Кога лани можеше со точни задачи да паѓааме, може и мањак бодови да имаме...хахаха..А и да отидеш ќе ти се посмее, зошто сигурно ќе си единствена положена што отишла на увид.
 

magii

*
Член од
6 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
10
На другарка ми и` го згрешиле презимето на истакнатите резултати и сега каде да се обрати.....?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom