Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 септември 2009
Мислења
76
Поени од реакции
8
Aj nekoj ako ima prasanja po Proizvodstven menadzment neka mi prati :smir: fala odnapred :)))
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Дали може да ни дадат сметководство да направиме ние биланс некој, од овие за аџустирање, пробен биланс, дневници и така натака какви што има во збирката??? :shok:
 
Член од
7 ноември 2010
Мислења
123
Поени од реакции
28
ne toa bilansi takvi raboti nema,se e na zaokruzuvanje ( lani taka beshe ).Inache mnogu od prashanjata bea isti so tie sto se vo zbirkata :)
 
Член од
29 јули 2010
Мислења
20
Поени од реакции
1
Дали може да ни дадат сметководство да направиме ние биланс некој, од овие за аџустирање, пробен биланс, дневници и така натака какви што има во збирката??? :shok:
Штракни некоја страна назад, има прашања ставено. :)
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Најдраги колеги со кои заедно слушам предавање по макроекономија да ве известам дека кружат гласини дека профата ке ни ги даде на сите 9те поени од задачата али под услов да идеме у четврток на предавање и да потврдиме дека ни рекол дека нема да дава задачки од темата за курсеви. Ви благодариме.

п.с. не знам колку е точно ова така да don't kill the messenger:smir: у секој случај немаме што да изгубиме, а може многу да добиеме.

п.п.с ке ве потсетам пак у среда:pos:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Најдраги колеги со кои заедно слушам предавање по макроекономија да ве известам дека кружат гласини дека профата ке ни ги даде на сите 9те поени од задачата али под услов да идеме у четврток на предавање и да потврдиме дека ни рекол дека нема да дава задачки од темата за курсеви. Ви благодариме.

п.с. не знам колку е точно ова така да don't kill the messenger:smir: у секој случај немаме што да изгубиме, а може многу да добиеме.

п.п.с ке ве потсетам пак у среда:pos:
Najdraga koleske,jas i onaka planirav da idam u cetvrtok na predavanje,zoso togas treba da go vratime listot 8,a za ova sto go kaza,nemoj ne me raduj,hahahahaha,mi gi zgolemuvas malite sansi za polozuvanje makro,od tvoja usta do bozji usi:):):):):)))))))))
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Najdraga koleske,jas i onaka planirav da idam u cetvrtok na predavanje,zoso togas treba da go vratime listot 8,a za ova sto go kaza,nemoj ne me raduj,hahahahaha,mi gi zgolemuvas malite sansi za polozuvanje makro,od tvoja usta do bozji usi:):):):):)))))))))
е како ке го враќаме кога не ја ни почнал темата? ја мислам дека у петок ке каже, а можда и за наредната среда.
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
Најдраги колеги со кои заедно слушам предавање по макроекономија да ве известам дека кружат гласини дека профата ке ни ги даде на сите 9те поени од задачата али под услов да идеме у четврток на предавање и да потврдиме дека ни рекол дека нема да дава задачки од темата за курсеви. Ви благодариме.

п.с. не знам колку е точно ова така да don't kill the messenger:smir: у секој случај немаме што да изгубиме, а може многу да добиеме.

п.п.с ке ве потсетам пак у среда:pos:

LELE daj BOZE :) A od kade ova???
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
е како ке го враќаме кога не ја ни почнал темата? ја мислам дека у петок ке каже, а можда и за наредната среда.
Pa jas kako sto razbrav,6 list trebase da go vratime na kolokviumot,a 8 na prvoto predavanje posle kolokviumot,inace ja pocnavme 8 tema i togas ni kaza deka nema da ni treba za prv kolokvium:):):):):))))))))
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
Постари колеги , нешто социологија да не ви се наоѓа така ? прашања ?
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
Ај ве молам кој знае нека пише дали сега по сите предмети е направено ако го паднес 1колоквиум пожеш да идеш на 2,а првиот да го полагаш на испит,или зависи од професорот дали дозволува?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
Ај ве молам кој знае нека пише дали сега по сите предмети е направено ако го паднес 1колоквиум пожеш да идеш на 2,а првиот да го полагаш на испит,или зависи од професорот дали дозволува?
зависи од професорот.
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
Добро,во врска со политика на социјален развој никој нишо не знае ? :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
ајде некој што е така порасположен ако може да каже нешто повеќе за трговско право,што како ќе биде не сум била ни на едно предавање:pos2: и случајно да не имате некои прашања од трговско??? :pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom