Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
дали сметководство кажа кога е прв колоквиум и до која стр треба ?
 

BrownEye

And so it is...
Член од
10 јули 2007
Мислења
158
Поени од реакции
0
Колеги, дали професорот по Трговско право кажа до каде ќе треба да се учи за прв колоквиум? Исто, дали бара присуство годинава или истата приказна од лани е?
Фала ви :smir:
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
до 96 е стигнат со предавање така?а незнаеш до која ке ни биде прв колоквиум? :)
не не, колоквиумот ќе биде од 96 стр до нз која, што значи првите 96 стр не треба да ги учиш, само нз колку е точно ова, проф. кажа не го слушнав убаво, така ми кажаа колегите :)
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
moze li nekoj da kaze so sigurnost Menadzment do koja glava/strana trebe da se uci za prv kolokvium?
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
И денес како беше финансиско сметководство вежби? Има нешто што кажано околу присуство? АЈде некој нека биде љубезен:pipi:
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
не не, колоквиумот ќе биде од 96 стр до нз која, што значи првите 96 стр не треба да ги учиш, само нз колку е точно ова, проф. кажа не го слушнав убаво, така ми кажаа колегите :)
аха значи од 96 треба да се учи.и ја нешто слушнав дека од почеток до некоја страна не требало да се учи,бидејќи не идам на предавања кај него зошто ништо не се слуша и онака џабе ке седам.нешто викаа кажал и од која до која страна ке било за есеј од која за дополнување ама незнам.ке биде интересно со оглед на тоа што ништо не се знае за сигурно :):)
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
И денес како беше финансиско сметководство вежби? Има нешто што кажано околу присуство? АЈде некој нека биде љубезен:pipi:
Атанаско ни кажа виц. Вицот се викаше за џабе патот колеги. :vozbud:

Колеги да не знае некој каде е кабинетот на професорот Сашо Ќосев, по аграрна?
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
аха значи од 96 треба да се учи.и ја нешто слушнав дека од почеток до некоја страна не требало да се учи,бидејќи не идам на предавања кај него зошто ништо не се слуша и онака џабе ке седам.нешто викаа кажал и од која до која страна ке било за есеј од која за дополнување ама незнам.ке биде интересно со оглед на тоа што ништо не се знае за сигурно :):)
за ова болдираново и ја прв пат слушам, и јас ретко идам, или па идам само на 1саат :) ај ако дознаеш за ова пиши :smir:
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
за ова болдираново и ја прв пат слушам, и јас ретко идам, или па идам само на 1саат :) ај ако дознаеш за ова пиши :smir:
ја досега само на едно предавање бев и коа видов како збори викам веќе не идам.ама на тоа предавање слушнав онака некои девојчиња што не ги ни знам збореа така.а другите што ги знам што и да прашам викаат појма немаме ништо не се слуша и незнам што ке се прави
 

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
Decki, vo vodicot za studii pisuva deka so dozvola od dekanat student moze da polaga predmeti od povisoka godina.Ako moze nekoj sto ima informacii ili iskustvo so ova , da pise kako , koga , zosto i kaj kogo da se obratam?
Blagodaram odnapred.
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
Moze nekoj da mi kaze dali moze da se zaveri semestar vo dekemvri(se podrazbira so platena kazna).Ne sum informirana dali ke gi primat dokumentite tolku kasno.Nekoj od iskustvo ako ima neka pise.
 
Член од
20 септември 2010
Мислења
30
Поени од реакции
1
mora da se zbirkite i tablicite nepotpisani?prai problem ako se potpisani? za matematika zboram :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom