Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
многу си го сменија мислењето по конечните резултати од вежби. а и чат пат е малку арогантен (зашто знае дека е закон) :)
Mene pa nekako mi e antipaticen,nekako se misli deka e interesen,deka ima smisla za humor,a i uste po fizionomijata i nacinot na oblekuvanje ne mi lici na asistent,ne deka ima nekoj poseben kriterium za asistentite za oblakanje,ama farmerki koj si gi gazi dodeka odi i paticinja ne dolikuvaat na asistent,neka zeme nesto malce poseriozno neka oblece:):):):):))))))))
 
Член од
7 април 2010
Мислења
59
Поени од реакции
1

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Видиш, добар си бил, лесно сфаќаш :)

Он топик: Да не знае некој денес да не имало по некоја случајност англиски 2?
Hehehe,toa e tvoe mislenje kolega i nemozam da go smenam,no ima i takvi kako tebe koi kopiraat tugji mislenja od forumov,t.e vo ovoj slucaj prasanja,sakajki da se napravat interesni,pa taka da,podobro da sum los original,otkolku losa kopija kako tebe!!!:):):):):)

PS:Ako ne ti teknuva za sto ti zboruvam idi 4-5 strani nanazad i vidi sto pisal beneamata,a sto si pisal posle toa ti,ocigledno e deka sakas da bides interesen kopirajki nesto tugjo,za razlika od jas,koj bar pisuva nesto svoe:):):):):):)
 
Член од
31 август 2010
Мислења
8
Поени од реакции
0
Колеги, може ли некој да ми каже мислење за професорот Леонид Наков ? Имам изборен предмет кај него - Деловна етика ако може некоја информација за човекот :)) поздрав
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.252
Поени од реакции
8.339
Денеска не се појави на Англиски изборен никој професор иако во распоредот пишуваше од 10 до 13 а ми кажаа и на германски немало ... некоја причина посебна ... у пм куцнав 2 пати картичка :)
 
V

Viktor g

Гостин
Колеги, може ли некој да ми каже мислење за професорот Леонид Наков ? Имам изборен предмет кај него - Деловна етика ако може некоја информација за човекот :)) поздрав
За професорот незнам ама за асистентот Ефтимов(кој ги прави прашањата) се најлошо такви прашања зезнати ств немама зборови ќе се чудиш од каде се
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
ke moze li nekoj od postarite kolegi da kaze zbor dva za premetite
-osnovi na marketing
-osnovi na menadzment
-finansiski menadzment
po kolku strani se knigite,dali se teski,sto trebe za kolokvium poveke...bilo kakva informacija bi mi bila dobredojdena...vi blagodaram odnapred:smir:
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
ke moze li nekoj od postarite kolegi da kaze zbor dva za premetite
-osnovi na marketing
-osnovi na menadzment
-finansiski menadzment
po kolku strani se knigite,dali se teski,sto trebe za kolokvium poveke...bilo kakva informacija bi mi bila dobredojdena...vi blagodaram odnapred:smir:
Samo edno ke ti kazam " PEKOL "
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.656
Поени од реакции
2.866
Колеги, може ли некој да ми каже мислење за професорот Леонид Наков ? Имам изборен предмет кај него - Деловна етика ако може некоја информација за човекот :)) поздрав
Vtora godina e profedor lani mi predavase upravuvanje so promeni i imam samo pofalni zborovi za nego i sto e najbitno ima razbiranje za studentite

--- надополнето ---

ke moze li nekoj od postarite kolegi da kaze zbor dva za premetite
-osnovi na marketing
-osnovi na menadzment
-finansiski menadzment
po kolku strani se knigite,dali se teski,sto trebe za kolokvium poveke...bilo kakva informacija bi mi bila dobredojdena...vi blagodaram odnapred:smir:
Kolega uci si na vreme i nemas gajle imas sreka mgjunarodna so ne ti e u toj semestar inace so ovi predmtio se polozuva markting i finansiski ne se mn teski menadzment da mu ja najdes cakata treba toa sto ti vikaat pekol donekaden tocno ali so malce trud preku cistiliste u rajot ke otides ;)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Taman mislev da ti se pustam,a ti me razocara koa rece 13,no sepak vredi da se rizikuva zatvor za tebe
Абе од толку девојки што им се пушти, и зема барем на некоја мсн/фб или јок? :)

--- надополнето ---

п.с. Можеш и преку ПП ако не сакаш да се фалиш јавно :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom