Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
хухухух.малиов најде да збори шо навива за интер од 2005.иди бе легни си,касно е за тебе веќе.
За Интер навивам од 10 години,поточно некаде од 2000 година! Ја во последниве 5 години колку дожиевав ти тоа можеш да го сонуваш!
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Леле овој Филе како се бламира јавно... Напишал нешто, му дал на друг да чита, како наградите на Фифа и Франс Фудбал не биле меродавни, бла бла бла... Знае дека Снајдер ќе ја земе, па кажува бабини деветини.... оф леле
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
За Интер навивам од 10 години,поточно некаде од 2000 година! Ја во последниве 5 години колку дожиевав ти тоа можеш да го сонуваш!
јас навивам за јуве од 7 години т.е. од 1994 година.Израчунај си сам кој колку доживеал да не ви трујам у фан клуб тука (иако ви затрув доста :pos2:)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
јас навивам за јуве од 7 години т.е. од 1994 година.Израчунај си сам кој колку доживеал да не ви трујам у фан клуб тука (иако ви затрув доста :pos2:)
На 7 години не си ја знаел азбуката ти си навивал:tapp:! Иначе не се замарам колку си дожиевал ти со Јуве,само ја знам дека да си фан на Интер е најубаво нешто во мојот живот, а последниве 5 години се доказ за тоа!
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
На 7 години не си ја знаел азбуката ти си навивал:tapp:! Иначе не се замарам колку си дожиевал ти со Јуве,само ја знам дека да си фан на Интер е најубаво нешто а последниве 5 години се доказ за тоа!
Види мали господ кај некој дава поише кај некој помалце.Ако ти на 10 си ја научил азбуката Браво за тебе,можда уште учиш множење и делење.
За тебе Интер,за мене Јуве е најубаво чувство,така да.......Пријатно.

--- надополнето ---

Него дај собери ги за фудбал нели рече ќе се соберете??????
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.744
Поени од реакции
44.042
Леле овој Филе како се бламира јавно... Напишал нешто, му дал на друг да чита, како наградите на Фифа и Франс Фудбал не биле меродавни, бла бла бла... Знае дека Снајдер ќе ја земе, па кажува бабини деветини.... оф леле
Серпико од форум читаше, и јас сега го гледав истово, него мене лош впечаток ми остави моментот со Руни, сега вика Серпик у стил, незнаеме како го правеле изборов за Златна Топка ама го имало Фабрегас а го немало .... и сега си викам Милито ке го каже ... и оп, Руни, е тоа па апла нема логика, повеќе од моментот со Фабрегас, а ако веќе го спомна него, што не го кажа и Асамоа Гијан ебаго. :)

Нејсе, шо се замараш.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Види мали господ кај некој дава поише кај некој помалце.Ако ти на 10 си ја научил азбуката Браво за тебе,можда уште учиш множење и делење.
За тебе Интер,за мене Јуве е најубаво чувство,така да.......Пријатно.
Те разбирам,Бог вас јувенташите ве створил најпаметни на светов! Само се чудам како Торпедо(знаеш за кој зборам) го заеба Бог,ај пријатно! А за фудбал ке гледам да се собереме овој викенд,ваљда ке можат!
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Серпико од форум читаше, и јас сега го гледав истово, него мене лош впечаток ми остави моментот со Руни, сега вика Серпик у стил, незнаеме како го правеле изборов за Златна Топка ама го имало Фабрегас а го немало .... и сега си викам Милито ке го каже ... и оп, Руни, е тоа па апла нема логика, повеќе од моментот со Фабрегас, а ако веќе го спомна него, што не го кажа и Асамоа Гијан ебаго. :)

Нејсе, шо се замараш.
Не му се замарам ич, искрено ради Харалампие гледав и ми остана таму пуштен телевизорот, па го заслушав. А баш ме интересира чив е текстот.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
мене татко ми ме створил.:helou:
Знам али погоре пиша дека Бог давал кај некој повеќе кај некој помалце! Ни ти незнаеш што збориш веќе,излеа ти се спие! Дечко Бог не дава памет,ај на спиење!
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Syn, daj da citam za toa deka go videle Spaleti vo Milano.

Ima nekoe intervju za porazot od Morati ili Branka po italianskite strani?
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.744
Поени од реакции
44.042
Syn, daj da citam za toa deka go videle Spaleti vo Milano.

Ima nekoe intervju za porazot od Morati ili Branka po italianskite strani?
Морати пак си тера по свое со довербата, Бранка не е некој релевантен фактор со изјавиве и не излага константно пред медиумиве со свои ставови ...
А за спалети, имаш на fcinter1908.it, ко ударна вест е ставено, наводно пристигнал попладнево во Милано, шпекулација е али каде има чад таму има и ...

:)

Aли аватаров ти корне на 100 метри. :D
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Syn, daj da citam za toa deka go videle Spaleti vo Milano.

Ima nekoe intervju za porazot od Morati ili Branka po italianskite strani?
И ја барам дали изјавил нешто Морати али нема ништо,излеа ке чека до вторник! Иначе мислам дека во вторник ке победиме и педерски ке биде ако остане Бенитез,затоа сега е време за отказ!
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Ajde neka go izbrka uste utre. :)

Spaleti 4-5-1 diamant formacija igrase?

--- надополнето ---

И ја барам дали изјавил нешто Морати али нема ништо,излеа ке чека до вторник! Иначе мислам дека во вторник ке победиме и педерски ке биде ако остане Бенитез,затоа сега е време за отказ!
Ne be ne se olku prosti onie, pa so edna pobeda nad Twente da zaboravat na sramot.

Skudetoto uste e realnost, ama so ova tempo na benitez do nova godina son ke stane.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Ajde neka go izbrka uste utre. :)

Spaleti 4-5-1 diamant formacija igrase?
Спалети си освои со Зенит титула и кажа дека сакал да остане уште 2-3 години али не се одбива така лесно Интер,абе кој сака нека дојде полош од Бенитез неможе да биде!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom