Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mario Gómez

Гостин
Па тој ги спомна Ето и Снајдер во евентуалниот трансфер а колку за мајтап и двата играчи се подобри моментално од швајнштјагер па тогаш мораше вака иронично да одговорам....!..швајни е добар но дека е толку добар како што тврдите вие фановите на баерн да ми шепните малце..а и за споредба со Снајдер треба многу(плус не се на иста позиција)
Абе глупи споредби правите заедно со спасо, и тој претерува а и ти исто. Споредувате напаѓачи и плејови и бокс ту бокс играч овој е подобар од оној, срамота за добри познавачи на фудбалот.
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Боби[Мкд];3899048 напиша:
Абе глупи споредби правите заедно со спасо, и тој претерува а и ти исто. Споредувате напаѓачи и плејови и бокс ту бокс играч овој е подобар од оној, срамота за добри познавачи на фудбалот.
Јас не споредувам туку му одговарам на онаков начин каков што пиши тој за полесно да ме разбере..иначе мене не ми е до споредба на фудбалери дојдено бидејќи колоквиумите се побитни:kez:...па тој се ''чукаше вгради'' дека швајни неможиме демек да го споредиме со никој играч од европскиот шампион па морав да му реплицирав за таква глупост!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.746
Поени од реакции
44.056
Syn ја префрла исфрустрираноста од Бенитез и на сајт, не го читајте!

:pos:
Не не, шала на страна само пренесов вест, сеуште, повторувам. СЕУШТЕ ( If you know what I mean :) ) нема мој личен став за Рафа на сајт ...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.508
Поени од реакции
58.925
Енивеј, тукушто ја прочитав најсмешната (за црн хумор се работи) трансфер шпекулација овој месец:
Интер ќе се бори со Јуве за Лукас Леива!!! :pos: :pos2:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.746
Поени од реакции
44.056
Иначе 1 од надимациве за крофнаров овде што ги употребувам е и '' Кифла '', чисто информативно, да знаете од каде ми е :

 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
A zamislejte, tepame so Kievo, i pocnuva nenormalna serija od pobedi, i na kraj i LS i seria a zeame... :)


Syn, ima da cekas Nova Godina na forum i nikot da go smenis RafaBenitez, ja odma posle tebe TheDonutGuru
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
6.553
^kids don't do drugs!!!
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Да, има, го нема Орландони на голот ...

п.с. Ебате 10 иљадитиот пост ебате, мислам дека пошугав и не можеше да биде, ти ебам крофнарот гаден !


:)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
A zamislejte, tepame so Kievo, i pocnuva nenormalna serija od pobedi, i na kraj i LS i seria a zeame... :)


Syn, ima da cekas Nova Godina na forum i nikot da go smenis RafaBenitez, ja odma posle tebe TheDonutGuru

Kao си тргнал со кладбиве , ке бидеш ти Љубе Ац Милан наскоро :D:D
 

spaso

Search Pretty Girls from your city for night
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Дечки Швајни е стварно добар играч и нема потреба да се зборува за неговите квалитети,трча 90 минути знае да одземе и даде топка буквално царува во средина! Е сеа неможам да го спредувам со Чави бидејки за мене тој е најквалитетниот играч на средина на терен некогаш што постоил,Чави е мозок на фудбалската игра!
Ozil go nadminuva poleka poleka no sigurno stanuva najdobriot play sto nekogas postoel !
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom