Интер - Јувентус, Дерби на Италија, (2:0)

Како ќе заврши дербито? (или, да се преброиме...)


  • Вкупно гласачи
    178
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.691
Поени од реакции
6.204
Абе не се брукајте бе,кај послаби сте уште глеам 3 на 1 сте нонстоп го напаѓате:toe:,пред натпревар секад сте појаки на зборово али после ве нема нигде :toe:.Така ке биде и утре ке го јадете на велико
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Абе не се брукајте бе,кај послаби сте уште глеам 3 на 1 сте нонстоп го напаѓате:toe:,пред натпревар секад сте појаки на зборово али после ве нема нигде :toe:.Така ке биде и утре ке го јадете на велико
Комите ке видиме утре :baeh:
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
Абе не се брукајте бе,кај послаби сте уште глеам 3 на 1 сте нонстоп го напаѓате:toe:,пред натпревар секад сте појаки на зборово али после ве нема нигде :toe:.Така ке биде и утре ке го јадете на велико
не се силиме само сакам да знајш дека мн го поценвите јувентус :tapp: ама ако победи јувентус незнам дали ке си признаете пораз единсвени двајца со ги почитувам за тоа од вашиот фан се син и илијалко оние секогаш си признваат пораз нерешено или победа но има и од кај нас др се е од кај вас за во вардар
 
Член од
3 август 2009
Мислења
417
Поени од реакции
56
Леле бе може ли да се прегласа некако, по грешка победа на Интер отидов!!!:tapp::kesa:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
не се силиме само сакам да знајш дека мн го поценвите јувентус :tapp: ама ако победи јувентус незнам дали ке си признаете пораз единсвени двајца со ги почитувам за тоа од вашиот фан се син и илијалко оние секогаш си признваат пораз нерешено или победа но има и од кај нас др се е од кај вас за во вардар
Секако барем напиши чест на исклучоци а не вака генерално да навредувашш.размисли малце зарем еден член ќе прочиташ како провоцира и мислиш сите се такви и не знаат да водат конректна дискусија....за во вардар..јас те уверувам кај вашиот фан клуб се повеќе за во вардар и тоа ќе ти го соопшат и фановите на милан.кои исто така ни се ривали..еве јас јавно ќе ви честитам победа и прифаќам секаков ремет ако не здрвите утре..(без разлика каква и дае победата)...ама досега јас никогаш не сум провоцирал но сум враќал на ''идиотски'' провокации од ваша страна ..иначе сега имаме право да се курчиме бидејќи ситуацијата ни налега да биди така..:toe:..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom