Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 февруари 2010
Мислења
315
Поени од реакции
910
РАМОС ЕЈЈЈЈЈЈ:drk::drk::drk: може комотно да им држи часови ама баш на сите......е ај после не го сакај да те видам:) будала бе
Abe ramos e mrdnat so pametot.. ja ne znam ovja so usite radari kako go primile u real ama ajde ceski znae murino so prae. inaku ako dojdese maikon mozese da igra ramos kako krilo ponapred deneska se pokaza a u odbrana pepe i alverola, i da se zeme ovja od portugalija konsisao za lev bek i naredna sezona nemase da primevme ni 5 gola u sezona. e sea valda znae so prae murino ama malku se somnevam u negovata sposobnost za kupuenje igraci
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Abe ramos e mrdnat so pametot.. ja ne znam ovja so usite radari kako go primile u real ama ajde ceski znae murino so prae. inaku ako dojdese maikon mozese da igra ramos kako krilo ponapred deneska se pokaza a u odbrana pepe i alverola, i da se zeme ovja od portugalija konsisao za lev bek i naredna sezona nemase da primevme ni 5 gola u sezona. e sea valda znae so prae murino ama malku se somnevam u negovata sposobnost za kupuenje igraci
:pos2::pos2::pos2::zver:
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Abe ramos e mrdnat so pametot.. ja ne znam ovja so usite radari kako go primile u real ama ajde ceski znae murino so prae. inaku ako dojdese maikon mozese da igra ramos kako krilo ponapred deneska se pokaza a u odbrana pepe i alverola, i da se zeme ovja od portugalija konsisao za lev bek i naredna sezona nemase da primevme ni 5 gola u sezona. e sea valda znae so prae murino ama malku se somnevam u negovata sposobnost za kupuenje igraci
Просто кажано ти се дивам...нАли:pipi: :bravo::icon_lol::icon_lol::pos:
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
extreme1 Welcome back!!! you are the most clever and the best madridista:pipi:
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Abe ramos e mrdnat so pametot.. ja ne znam ovja so usite radari kako go primile u real ama ajde ceski znae murino so prae. inaku ako dojdese maikon mozese da igra ramos kako krilo ponapred deneska se pokaza a u odbrana pepe i alverola, i da se zeme ovja od portugalija konsisao za lev bek i naredna sezona nemase da primevme ni 5 gola u sezona. e sea valda znae so prae murino ama malku se somnevam u negovata sposobnost za kupuenje igraci
И како би требало тогаш да изгледаат тактиката и формацијата? Може еден цртеж, фала.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Де бе па вие ...не го демотивирајте.Добар си е он бе...барем се труди прави тактики....а вие само џаболебарите.Факинг хејтерс!
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Де бе па вие ...не го демотивирајте.Добар си е он бе...барем се труди прави тактики....а вие само џаболебарите.Факинг хејтерс!
Јас ни една ебана критика не му испратив...само најдоброто, мислам?!:)

П.С. Пелезињо:back:
 
Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
Сигурни сте дека сакате Рамос да игра ЦБ?
 
Член од
9 февруари 2010
Мислења
315
Поени од реакции
910
И како би требало тогаш да изгледаат тактиката и формацијата? Може еден цртеж, фала.
da ti kazam me mrzi epten a mi koci i kompjuterov izgleda mu se votnal virus. ce vidam sto mozam da napravam i mi se spie zabraev da ti kazam. izvini
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.146


Маикон многу близу, a останатото не вреди да се коментира, можеби Меирелеш. :tapp:

--- надополнето ---



 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom