Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 јули 2010
Мислења
1.695
Поени од реакции
828
Ова со Снајдер е чиста измислица...За вакво нешто никат не би поверувал!
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045
Ова со Снајдер е чиста измислица...За вакво нешто никат не би поверувал!
Абе не навиваш за Јувентус ти? :)

Инаку и јас не ги читам глупостите што ги пишуваат весниците. Не поврзуваат со милион играчи, а дали уште еден ќе земеме.
Јас не би сакал никој да дојде, ма да Алексис Санчез ми е голема желба веќе подолго време. Можеби немаме потреба од таков играч, ама многу ми се допаѓа неговата игра. Ме потсетува на еден заебан Шминкер во времето додека играше за нас. :)
 
Член од
7 јули 2010
Мислења
1.695
Поени од реакции
828
Абе не навиваш за Јувентус ти? :)

Инаку и јас не ги читам глупостите што ги пишуваат весниците. Не поврзуваат со милион играчи, а дали уште еден ќе земеме.
Јас не би сакал никој да дојде, ма да Алексис Санчез ми е голема желба веќе подолго време. Можеби немаме потреба од таков играч, ама многу ми се допаѓа неговата игра. Ме потсетува на еден заебан Шминкер во времето додека играше за нас. :)
Фан сум на Манчестер Јунаитед од сезоната кога Челзи зема втор пат премиер лига...Фан сум и на јуве од коа знам за фудбалот...Шо е битно тоа...Шо се однесува со тренсвериве не верувам дека може да зееме повеќе од еден играч,а со Снајдер не ми се верува дека веснициве пак го поврзуваат со нас по таква изјава шо ја дае.
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
Абе не навиваш за Јувентус ти? :)

Инаку и јас не ги читам глупостите што ги пишуваат весниците. Не поврзуваат со милион играчи, а дали уште еден ќе земеме.
Јас не би сакал никој да дојде, ма да Алексис Санчез ми е голема желба веќе подолго време. Можеби немаме потреба од таков играч, ама многу ми се допаѓа неговата игра. Ме потсетува на еден заебан Шминкер во времето додека играше за нас. :)

Фергусон изјави дека никад не го побарал Снејдер така да се палите само на шпекулации.
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Фан сум на Манчестер Јунаитед од сезоната кога Челзи зема втор пат премиер лига...Фан сум и на јуве од коа знам за фудбалот...Шо е битно тоа...Шо се однесува со тренсвериве не верувам дека може да зееме повеќе од еден играч,а со Снајдер не ми се верува дека веснициве пак го поврзуваат со нас по таква изјава шо ја дае.
МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД, у пм.
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
Па ЈунаЈтед е правилно. Со И ко Бугар глуп.[/QUO


Остај бе Томи, може има со Бербатов правено муабет како се правилно изговара :tapp:... А инаку за Снајдер искрено мислам дека сето тоа е пропаганда, сигурен сум дека тој останува во Интер и следната сезона, е сега финтата е некој од Озил и Суарез да земеме - затоа што сигурен сум дека тие ќе ги напуштат своите клубови..! :)
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045
Фергусон изјави дека никад не го побарал Снејдер така да се палите само на шпекулации.
А?
Кај прочита дека се палам на шпекулациите околу Снајдер?
Не, фала, поголем мерак ми е да го гледам Флечер на средина. :)
 
Член од
7 јули 2010
Мислења
1.695
Поени од реакции
828
Дечки шо има везе дали Јунаитед или Јунајтед за тоа ли ке се расправаме...Од цел пост за една буква...
Моментот е за Суарез пошто другиве изјавиа дека ќе останел во моменталнве клубови освен Швајни ама него не веруам дека ке го зееме.Читав дека Ајакс ја дигнал цената од 25 на 35 милиона за Суарез и ако има најголем противник за цените на трансвер маркетот е Фергусон.Излеа остануваме со сегашниот состав.
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Дечки шо има везе дали Јунаитед или Јунајтед за тоа ли ке се расправаме...Од цел пост за една буква...
Моментот е за Суарез пошто другиве изјавиа дека ќе останел во моменталнве клубови освен Швајни ама него не веруам дека ке го зееме.Читав дека Ајакс ја дигнал цената од 25 на 35 милиона за Суарез и ако има најголем противник за цените на трансвер маркетот е Фергусон.Излеа остануваме со сегашниот состав.
Нели за Јувентус навиваше бе Сунџоку? - И не пишуј Јунаитед, освен што е неточно и Бугарски - се добива слика за тебе дека си неписмен.

За твоја несреќа, ние веќе завршивме (бар според мене) на трансфер пазарот. Ги земавме Смалинг и Хернандез.

3 дена до промоцијата на дресот!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Член од
7 јули 2010
Мислења
1.695
Поени од реакции
828
Нели за Јувентус навиваше бе Сунџоку? - И не пишуј Јунаитед, освен што е неточно и Бугарски - се добива слика за тебе дека си неписмен.

За твоја несреќа, ние веќе завршивме (бар според мене) на трансфер пазарот. Ги земавме Смалинг и Хернандез.

3 дена до промоцијата на дресот!
Погоре пишав за тоа за кој сум и од кога и шо ме боли к*р за тоа дали мислиш дека сум неписмен или не!Колку за твоја информација ја бев меѓу првите шо постираа дека не ни требаат нови играчи и дека имаме добар состав...Иначе на Манчестер Јунаитед Суарез би му бил од голема помош во новава сезона...
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Денес се шетам низ ГТЦ и горе кај што продаваат дресови кај кино Милениум гледам новиот дрес. Влегувам да видам топ е дресот со Aon и со траката на раменици и се разбира крагњата и од позади Руни. Дресот сеуште не официјално искочен а некој веќе го продава. :)

Очекувам деби на Смајлинг на 15 бидејќи и така немаме преголем избор за одбрана!:)
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Погоре пишав за тоа за кој сум и од кога и шо ме боли к*р за тоа дали мислиш дека сум неписмен или не!Колку за твоја информација ја бев меѓу првите шо постираа дека не ни требаат нови играчи и дека имаме добар состав...Иначе на Манчестер Јунаитед Суарез би му бил од голема помош во новава сезона...
Не се понашај бе недоносен, и да неписмен си ако пишуваш со И и овде у фан клубов нејќеме фанови ко тебе ако си за Јуве иди замарај у нивни фан клуб!
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
28.744
Јас овде не го гледам Хернандез, а како што знам беше најавен дека ќе патува за САД?
Мислам дека не е најавен...и од светското ваљда има одмор....
иначе слиаква е топ само кужчак мавнете го на зум и видете го:pos2:колку не му стој одело и фацата му е... :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom