Ставаат дрога во сокчето!

Ateist

Someone
Член од
23 јули 2010
Мислења
14
Поени од реакции
1
:tv::tv::tv:
си испуштил некои работи у животот ...

доста ни кажуваш прикаски ти се молам :jaj:
Сакаш да кажеш дека тоа што го кажувам се прикаски? И со тоа што "сум испуштил многу работи во животот" сакаш да кажеш демек сум го испуштил искуството да пробам дрога??? не сваќам за кои работи зборуваш... И колку за информација брат... Ако мислиш дека животот е прикаска време е да се разбудиш и да ја затвориш сликовницата во која сите на крајот среќно си живееја.
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.403
Поени од реакции
6.024
Сакаш да кажеш дека тоа што го кажувам се прикаски? И со тоа што "сум испуштил многу работи во животот" сакаш да кажеш демек сум го испуштил искуството да пробам дрога??? не сваќам за кои работи зборуваш... И колку за информација брат... Ако мислиш дека животот е прикаска време е да се разбудиш и да ја затвориш сликовницата во која сите на крајот среќно си живееја.
швајцарски чај на балкански начин :)-
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
Сакаш да кажеш дека тоа што го кажувам се прикаски? И со тоа што "сум испуштил многу работи во животот" сакаш да кажеш демек сум го испуштил искуството да пробам дрога??? не сваќам за кои работи зборуваш... И колку за информација брат... Ако мислиш дека животот е прикаска време е да се разбудиш и да ја затвориш сликовницата во која сите на крајот среќно си живееја.
за нешто да кажуваш како се прави, како влијае итн треба да имаш искуство со тоа за да можеш да солиш памет ...
твоите постови алудираат на тоа дека поима немаш шо збориш ..

тоа шо не сваќаш за шо зборам пак е твој проблем ..

а што мислам јас за животот е пак моја работа ...
онака да ти доловам некои работи ..
животот треба да се изживее и искуси се во него за да на крај во смртната постела можеш да речеш Живеев!
секој на свој начин, на начин на кој ќе биде среќен! :wink:

поздрав пријателе :smir:
 

Ateist

Someone
Член од
23 јули 2010
Мислења
14
Поени од реакции
1
за нешто да кажуваш како се прави, како влијае итн треба да имаш искуство со тоа за да можеш да солиш памет ...
твоите постови алудираат на тоа дека поима немаш шо збориш ..

тоа шо не сваќаш за шо зборам пак е твој проблем ..

а што мислам јас за животот е пак моја работа ...
онака да ти доловам некои работи ..
животот треба да се изживее и искуси се во него за да на крај во смртната постела можеш да речеш Живеев!
секој на свој начин, на начин на кој ќе биде среќен! :wink:

поздрав пријателе :smir:
Не можеш да кажеш дека немал искуство некој кој не го познаваш.
А ако сакаш ти искусувај и дрогарај се и пробувај БУКВАЛНО СЕ. ако толку ја сакаш смртната постела:smir:
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
Не можеш да кажеш дека немал искуство некој кој не го познаваш.
А ако сакаш ти искусувај и дрогарај се и пробувај БУКВАЛНО СЕ. ако толку ја сакаш смртната постела:smir:
можам да кажам од начинот на кој „солиш памет“ :)
не реков дека е добро да се дрогираш ... но добро е да знаеш шо правиш ...

постови од типот ќе умреш, се станува зависен од многу малце, ставале дрога по локали во цигари и такви работи се нешто како баба рога во детството ...
 

Ateist

Someone
Член од
23 јули 2010
Мислења
14
Поени од реакции
1
можам да кажам од начинот на кој „солиш памет“ :)
не реков дека е добро да се дрогираш ... но добро е да знаеш шо правиш ...

постови од типот ќе умреш, се станува зависен од многу малце, ставале дрога по локали во цигари и такви работи се нешто како баба рога во детството ...
Ок де за тебе нека бидат бабарога...и јас не солев памет на никого.....Ако се чувствуваш толку безбеден во денешниов свет и ако мислиш дека се е така розево.. за себе си мислиш. позз
 
Г

Господ

Гостин
Еднаш гледав едно хентаи едни цури онеспособија еден момак го злоупотребија и после го бутнаа во кутија и го ставија на шини ама он се спаси и после една по една ги клецкаше и ги убијаше.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Аиии шо се рани жито Битола госпо да чува и голман да брани.
Абе ти друже нормален си? Во 15-ти век живејш или во 21? Баба на дедо појќе за беспари не му дава не па некој дрога тебе ќе ти стави. Кај ти е умо? Шо размислуваш глупости? Се читаш?

Не можеш да кажеш дека немал искуство некој кој не го познаваш.
А ако сакаш ти искусувај и дрогарај се и пробувај БУКВАЛНО СЕ. ако толку ја сакаш смртната постела:smir:
А ти дека нема да пробаш се во животот ќе живееш 1245 години. Така?

Ок де за тебе нека бидат бабарога...и јас не солев памет на никого.....Ако се чувствуваш толку безбеден во денешниов свет и ако мислиш дека се е така розево.. за себе си мислиш. позз
Како се чуствуваш ти небезбедно? Од секаде гледаш закани дека некој дрога ќе ти стави во сокчето? Или?


Оди шетај бре, види шојма надвор... или кога веќе дремиш на нет троши го времето за некоја корисна едукација. Не лупај глупости, во друштво ова ќе го истресиш....
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.670
Поени од реакции
11.718
Не можеш да кажеш дека немал искуство некој кој не го познаваш.
А ако сакаш ти искусувај и дрогарај се и пробувај БУКВАЛНО СЕ. ако толку ја сакаш смртната постела:smir:
A колку годиње имаш ти 13? Згрешка, мислења биле не обрнав внимание. Еве еден совет: Кога ќе си легнат сите, ти искрадни се и излези во град изнадиши се ваздух, запознај луѓе, сапознај састојци, алкалоиди итн. Потоа врати се, земај тастатурата под руките итн....
 

Ateist

Someone
Член од
23 јули 2010
Мислења
14
Поени од реакции
1
A колку годиње имаш ти 13? Згрешка, мислења биле не обрнав внимание. Еве еден совет: Кога ќе си легнат сите, ти искрадни се и излези во град изнадиши се ваздух, запознај луѓе, сапознај састојци, алкалоиди итн. Потоа врати се, земај тастатурата под руките итн....

Хахахаха!... немам коментар.. јас се повлекувам од темата.. Најлошо е кога с еобидуваш на некого да помогнеш и да го пренесеш твоето искуство за да научи од твојата грешка, а тие те одбиваат.. ахаха Луѓе... ајт позз... ве молам не поставувајте повеќе прашања до мене.. нема да одговорам.
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.678
Поени од реакции
4.793
gi znam mnogu ubavo drogite i nivnite dejsvia + imam kniga doma koja mi e napamet naucena i ne treba ti da mi solis um
za vtoroto citirano
neznam kade go ima kade go nema ti kazav deka se imaat skiano pred mene i do sega mi nemaat staveno barem taka misam iako mzoe drogiran ti izgledam hahahaha
p.s nemoj da me svatis pogresno koga pisev deka se imam drzeno toa bile onaka sedenki vazno sum bil vo nivniot krug,sekade ima narkomani



Не ти се обраќав тебе ...:pos::tapp:
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Ејјј педерииии, ставаат дрога во сокчиња...како не им е срам како прво??? Абе море стави ми еден Џ на маса, ќе ти еб*м и сокче и све.:tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom