Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
M

mercenary

Гостин
Да се собереме 13 души за Матераци да се пензионира.
Озбилно,блицеви ме маваат кога ќе напраи некој кикс и голот ни виси...
Незнам Мур што го става кога Киву можеше да игра централ а Занети лев бек.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.673
Поени од реакции
6.070
На Тоти да му ја ебам жената и онака јака е:wink:,а најбољи беше на крај коа во сред Рим ја пуштаат паца ИНТЕР:pos2:Се гордеам што навивам за ваков тим :cuc::cuc::cuc:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535


:tv::tv::tv::tv::tv::tv::tv::tv::tv::tv::tv:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.541
Поени од реакции
14.674
занети кој ѕвер е да си еби бесниот,никој ништо не му можи ако е 36 год.
секоја чест
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Не знам дали го гледавте славењето, ама при крајот се качи Матераци, држејќи го купот, каде што седеа навивачите на Интер со Лацио, и дури навивачите на Интер го бакнуваа купот, дојде еден од Лацијалите и го бакна купот, не се нормални! :pos:

1/3, ајде, уште 2 третинки. :icon_bigg

Forza Inter!
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.673
Поени од реакции
6.070
Што мислите кој се поголеми плачковци Барса или Рома ?:tv:
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
1.026
Поени од реакции
682
Честитки до играчите машки изиграја.Почна жетвата на титули годинава.Балотели некако најрадосен од сите, на крајот ни пехарот не го даваше со сите се испослика и алал да му е како ги дупеше на овие од рома со потезите.А за рома неам зборови циганска работа НЕМОЌ.Иначе PAZZA INTER AMALA на сред Олимпико PRICELESS
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.486
Поени од реакции
58.769
И после Лацио да се казнел, Олимпико навивал за Интер, лошо играле... еве сега Олимпико не навиваше за Интер. И шо?
 
Член од
27 март 2007
Мислења
735
Поени од реакции
316
Ах колку само грда утакмица за гледање :(

И да, честито нека ви е !
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Просто неочекувано за мене..едноставно бев убеден дека го губиме овај натпревар..ама ете убаво голче на милито 65 минути пимплање на топката со привремени шанси на двете екипи и на крајот Интер е победник..а и не се изненадив од реакцијата на тоти кој сите знаеме каков играч е односно лигуш..то е то Навивачите на Рома нека си живеат во бајките дека сеуште ни се конкуренти и големи ривали а секогаш ќе останат само пациенти ..бев песимист повторно победивме ,бев оптимист со барселона и таму поминавме сега против Баерн што да бидам која страна да ја фатам?
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.020
Поени од реакции
1.135
мунтари со сила требаше да му го зема после:pos2:
Му го зеде колку да се слика за фб па му го врати :)

Рома понижена сред Рим, им покажавме кој е кој во Италија.
Рома покажа дека е само сељачки тим кој едвај еднаш на 20 години има шанса да се бори за трофеј па се обииде на дивјачки начин да му наштети на Интер. Се надевам дека повредата на Снајдер не е сериозна и нема да има проблем за наредно коло со Киево.

На крај си го добиа заслуженото... zero tituli! :D
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Него примети некој дека кога излегуваше Балотели им аплаудираше на навивачите(само незнам чии беа на таа страна)... сеа и се утепа од радување... овој или сериозно мисли да се смени или нешто друго му е филмот...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom