Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Ај бе не се фолирај па ти фраер еден , не ме замрај , ако сакаш верувај ако не не ме замарај , не се прај ти од вчера
Знам дека не е официјален,али може да е тој ништо чудно:toe:Ке видиме во 19 - 50 дали си во право
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Еве ви и резерви : Орландони , Кордоба , Матераци , Киву , Мунатри , Пандев и Марио

Знам дека не е официјален,али може да е тој ништо чудно:toe:Ке видиме во 19 - 50 дали си во право
Значи јас ти кажувам што гледам моментално на Скај Италија и до сега го коменитараа составот
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.508
Поени од реакции
58.925
Официјалните состави за ЛШ барајте ги на Уефа.цом. Скај даде официјален состав за Челзи и не го погоди. Значи прво ќе излезе на Уефа, после на сите други.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Еве ви и резерви : Орландони , Кордоба , Матераци , Киву , Мунатри , Пандев и Марио



Значи јас ти кажувам што гледам моментално на Скај Италија и до сега го коменитараа составот
Од кај знаеш дека намерно не го извадил тој состав Мурињо за да го збуни Гвардиола:toe:,абе деца не си играјте со Мурињо тој ни татко му не го знае:toe:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.411
Поени од реакции
6.555
И нешто занимливо..
Скоро пред секоја важна средба, големиот фан на Барселона, Филе, на својот блог си пишува свое мислење, секако со акцент на супериорноста на својот тим.. Ама баш пред сите други големи натпревари во минатото..
Еве дојде и 1 час пред мечот со Интер..
Филе нема ни А напишано..
Којзнае.. Можеби се уплашил да не погреши нешто..:pipi:
ми беше филе френд, али го избришав, ептен е досаден жими господ, ми се чини дека во секој момент ќе го грабне и ќе си го измаа на меси.
секоја колумна му е иста, буквално иста, со истото, пеп знае пеп умее, меси е господ, лепнува една сликичка од меси доле пишува D10S и гњави 2 саати надоле за меси.
сеа си го додадов миле китич, да те види господ, удара у главу ко шампањац е работава:pos2:
( не ми замерујте не ми е арно)
 

Ibracadabra

Волшебник
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.299
Поени од реакции
65
Сега моментално се расправа со мали деца како што гледам..:pipi:
Еден му вика ќе ве скршиме, тој враќа неписмен народ! :smir:
Али за колумниве ме замисли.. Ко да застанало времето на неговиот блог.. Можеби ако истераат добар резултат вечер ќе напише нешто..
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.879
Поени од реакции
16.092
У 20:45 ќе го видиме официјално, мислам ако Канал5 се уклучат на време со преносот :pos2:
...ако не здравје на Уефа.цом ќе си видиме
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.508
Поени од реакции
58.925
Hours 19:28 - arrival, the two former Maxwell and Ibrahimovic have repeatedly greeted their former supporters.
 

Ibracadabra

Волшебник
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.299
Поени од реакции
65
Официјален состав!

Интер= Цезар, Маикон, Лусио, Самуел, Занети, Камбиасо, Мота, Снајдер, Пандев, Ето и Милито!

А кутрата Барса назад игра со Алвес и Максвел.. Ќе има промаја по страниве.. И секако Мојот омилен.. Бускетс!
 
M

mercenary

Гостин
Знаев дека Мур нема да не разочара!
Најјакиот состав!
Уствари..од кај виде?:)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Абе Мартин бе веруавј ти пак на Скај Италија:tapp:,коа ти викав не е официјален ти ми викаш фраер ова она!! Знаев дека ке искочиме со овој состав :toe: , напред ИНТЕР:vozbud:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Јебига сеа објавија официјално


4-3-3

Место Станкович Игра Пандев , другите се исти како што ги пишав

Ја глеав на Скај Италија . Тоа пишаа таму , а сеа еве го официјалниот
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom