Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Ако тепаме вечер,за сите тие што ми го издуваа денес и вчера дека Барса ке не тепале ке им го постирам само ова :
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.508
Поени од реакции
58.925
bojann дај распрашај се кој е овој Филип и дали е автентичен? :pos:
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Алвеш, Пујол, Пиќе, Максвел - Бускец, Кеита, Чави - Меси, Ибра, Педро(Анри)
Овие две џуџиња треба да се изолират вечерва другото не ме плаши.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
6.555
Алвеш, Пујол, Пиќе, Максвел - Бускец, Кеита, Чави - Меси, Ибра, Педро(Анри)
Овие две џуџиња треба да се изолират вечерва другото не ме плаши.
лусио ќе ги стави во тајното џепче на гаќите, ќе се угушат од миризбата на ташаците :pos2:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Не знам колку се информирани во Шпанија моментално,ама за таму се тата-мата(никогаш не го грешат составот).А според нив е следниов:
Цезар
Маикон--Лусио---Самуел--Занети
Снајдер--Мота---Камбиасо
Пандев---Милито---Ето
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
162
Ако вечерва дадат први гол ова ке го гледаме.

 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Дечки ја нагости дојдов само да ве поздравам онака спортски, нека има фер судење и нека покажат играчите оти зимаат по толку милиони:vozbud:
И се разбира нека победи подобриот:)
 

bojann1

desmosedici rr
Член од
7 ноември 2007
Мислења
1.234
Поени од реакции
41
bojann дај распрашај се кој е овој Филип и дали е автентичен? :pos:
Зошто да не биде автентичен? Темата е за секој фан да си го кажа своето мислење, ако бев јас или Syn или некој друг ќе наликуваше онака како што јас Syn или некој друг го гледа овој дуел.

Не знам зошто сите му се нафрлија на Филип кога поголемиот дел од фановите до пред некоја недела зборуваа исто како е срамота да загубиме 15 бода предност и сега да чекаме кикс на Рома за да бидеме шампиони и дека причината е во лошата форма, Мурињо и незнам уште кој не го набројуваа.

Може не се сложуваат со тоа дека Филип вели дека Жулио Цесар е една од појаките страни на тимот. Точно е дека Цесар игра далеку од формата во минатата година но нема сомнеж дека се работи за голман од светска класа а таа класа се покажува на вакви натпревари како што е дуелот со Барса.

Исто така наполно е во право кога вели дека Снајдер не помага во одбраната. Тој има само неколку стрикни задачи што како да маркира ама во поголемиот дел од времето седи напред.

Филип нема пишано дека сме преслаби дека Барса ќе не згази дури го кажа она истото што го рече Мурињо - шансите се 50-50 иако Барса на хартија е фаворит.

На крај краева јас не можам и не смејам да ве убедувам дека не сте во право зошто секој си има право на свое мислење, на свој начин на гледање на работите, и изразување на својот став. Мислам дека тоа е еден од основните факти на кој се заснова форумот - различно мислење - со цел да се развие дискусија.
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Спортски поздрав момци, нека победи подобрата екипа вечер. :smir:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.508
Поени од реакции
58.925
Зошто да не биде автентичен? Темата е за секој фан да си го кажа своето мислење, ако бев јас или Syn или некој друг ќе наликуваше онака како што јас Syn или некој друг го гледа овој дуел.

Не знам зошто сите му се нафрлија на Филип кога поголемиот дел од фановите до пред некоја недела зборуваа исто како е срамота да загубиме 15 бода предност и сега да чекаме кикс на Рома за да бидеме шампиони и дека причината е во лошата форма, Мурињо и незнам уште кој не го набројуваа.

Може не се сложуваат со тоа дека Филип вели дека Жулио Цесар е една од појаките страни на тимот. Точно е дека Цесар игра далеку од формата во минатата година но нема сомнеж дека се работи за голман од светска класа а таа класа се покажува на вакви натпревари како што е дуелот со Барса.

Исто така наполно е во право кога вели дека Снајдер не помага во одбраната. Тој има само неколку стрикни задачи што како да маркира ама во поголемиот дел од времето седи напред.

Филип нема пишано дека сме преслаби дека Барса ќе не згази дури го кажа она истото што го рече Мурињо - шансите се 50-50 иако Барса на хартија е фаворит.

На крај краева јас не можам и не смејам да ве убедувам дека не сте во право зошто секој си има право на свое мислење, на свој начин на гледање на работите, и изразување на својот став. Мислам дека тоа е еден од основните факти на кој се заснова форумот - различно мислење - со цел да се развие дискусија.
А бе да не е некој од нашиве по форумов прашувам :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom