Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
Форца Интер ... Ајриш пап гореше ... незнам шо да пишам ...

Честитки на сите , уживај те :smir:
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
313
Поени од реакции
7
Еј абе стварно кај е ДУМАН??? Го нема како и стално освен кога умара со песимизам овдека....
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.484
Поени од реакции
58.764
НЕРАЗУРО многу сум возбуден :vozbud: брзо кажи нешто песимистичко :pos: :pos: :pos:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
Kaj e onoj Galt so praese deka chelsea bile najaki u svet a bayern i inter bile tapa.
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
313
Поени од реакции
7
auuu ama eksplodira na 18godisen golman mu dade gol jaka stvar, ne izigra kako sto treba neznaes sto praese u barsa toa u inter ne go pravi,snajder da ne bese eto nemase da dade gol na tacna mu ja stai topkata
Па ти си нашол да збориш ајван еден. Касиљас се радуваше кога си отиде Ето од Барса море може сеа нема више кошмари да има од него и прибери си го јазикот.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Уште една потврда дека овој формат на Мур плаче за Англија, но не и за Италија, у џеб ги ставија, за греота беа второ, па и цело време Интер Интер се слушаше од трибини, и таму згазени беа али не ко на терен, каде беа прегазени, пред Се во вториот дел.

Forza Inter !
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
НЕРАЗУРО многу сум возбуден :vozbud: брзо кажи нешто песимистичко :pos: :pos: :pos:
ЈАВНО СЕ ИЗВИНУВАМ ПОСЕБНО НА НАВИВАЧИТЕ НА ИНТЕР ЗА ПЕСИМИЗМОТ ШТО ГО ШИРЕВ..МЕ ИЗНЕНАДИ ИГРАТА ВО ПОЗИТИВНА СМИСЛА ..НЕМАМ ЗБОРОВИ....АЈДЕ ЦСКА ДА НИ СЕ ПАДНИ И ОП 1/2 МАЈКА:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:

ги спомна некој овие смајлиња пред почетокот на натпреварот? :icon_lol:

Добра игра, иако на моменти малце забушаваа и Челзи ствараа шанси али увек имаше кој да блокира... Честитки за победата, искрено сакам да ги видам Интер во финале. :toe:
 
В

Вори

Гостин
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:

ги спомна некој овие смајлиња пред почетокот на натпреварот? :icon_lol:

Добра игра, иако на моменти малце забушаваа и Челзи ствараа шанси али увек имаше кој да блокира... Честитки за победата, искрено сакам да ги видам Интер во финале. :toe:

Челзи ствараа шанси?
Брат да не ја имаш глеано ти Севиља-ЦСКА,зошто и таму гостинот му ја еба мајката на домаќинот.
 
M

mercenary

Гостин
Знае некој зашто Лусио доби жут?Камерата не покажа или ја не видов,едно од тие е.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom