Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.673
Поени од реакции
6.074
Само подобро ке беше да идевме во друг весник како на пример дневник или време:toe:,многу повеќе ке дознаеа за нас по што повеќе ги купуваат ама сеа тоа е:toe:
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Само подобро ке беше да идевме во друг весник како на пример дневник или време:toe:,многу повеќе ке дознаеа за нас по што повеќе ги купуваат ама сеа тоа е:toe:
Абе ти биди среќен и у овој што е, и ова е чудо :)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Да знам дека е чудо затоа што едиснтвени сме ние кој за првпат ке не има во весник.Ова е доказ дека сме најдобри навивачи :toe:
Фанови бе :)

Не е исто навивачи и фанови :)

не е важно во кој весник ке не има,важно е што сме првите фанови од Македонија што навиваат за странски тим и што ги има во весник,статија за истите,што само ја докажува нашата љубов кон Интер.
Се надевам и верувам дека нема да застанеме тука со нашата работа,туку следна цел ке ни биде гостување во Милано и бодрење на Интер од први борбени редови :)
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Заостанав малку дечки, али сепак да ја честитам победата над Фиорентина и новото засилување. Го немам гледано дечкото, но сепак управата и Мурињо ја заслужуваат мојата доверба за квалитетот на ова засилување, иако како што кажав го немам ни минута видено Марига како трча на терен :)

Форца Интер !!!
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Има и на InterNews од Италијански автор на оваа тема. Поштено, на сите ни е преку глава од моронското однесување на Балотели. И ич не ми чуе дали ќе стане најдобар на планетава и ќе имаме фантастичен играч 10 години. Да сум како Морати, ќе го продадам за 40 милиони во Англија и ке си купам еден 25-6 годишен за 20 милиони. Другите 20 милиони ќе ги ставам во банка. После 5 години, ќе си купам уште еден 25-6 годишен од 20 милиони. И ќе заработам од кредити. И 10 години пак ќе имам јаки напаѓачи. И помалку ќе се нервирам...
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
35
ее не е смешно...ќе си оди ,или балотели или морати :pos2::pos2:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Има и на InterNews од Италијански автор на оваа тема. Поштено, на сите ни е преку глава од моронското однесување на Балотели. И ич не ми чуе дали ќе стане најдобар на планетава и ќе имаме фантастичен играч 10 години. Да сум како Морати, ќе го продадам за 40 милиони во Англија и ке си купам еден 25-6 годишен за 20 милиони. Другите 20 милиони ќе ги ставам во банка. После 5 години, ќе си купам уште еден 25-6 годишен од 20 милиони. И ќе заработам од кредити. И 10 години пак ќе имам јаки напаѓачи. И помалку ќе се нервирам...
А да фрлеше нешто навака? Не чини себичен олку да си... :pos:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
на балотели песната
ја одамна зборувам дека нема карактер Балотели за првотимски статус, прерано излезе од академијата, му се кренаа акциите до небо, дури и на денот кога доби Италијански пасош имаше пренос на телевизиите. Го удри славата во глава и почна да се прави чалам.
Размена Балотели - Хамшик мислам дека ќе биде идеалното нешто за двете страни, а покрај тоа да се потруди морати половина од договорот да го држиме во сопственост, секогаш се наоѓаат офци за стрижење како реал мадрид што ќе џитнат 70 милиони за ништо:helou:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Па ако го приметивте Балотели во средата против Фиорентина кога го извадија од игра,накурчен 300 на саат,како Вин Дизел во тројно Икс...помина покрај клупата на Интер,промрморе нешто и фитиљ во соблекувална.
Ако не е во ред со главата,има психијатри ке му помогнат,а ако не помага и тоа нека ја лупа од земја три пати во денот,можда ке му помине.
Додуша не му е прв пат ова,ама се си има граници,затоа никад нема да биде играч од него...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.673
Поени од реакции
6.074
Стварно овој балотели ги помина сите граници мисли игра за торино па ке праи што сака,почнувам да го мрзам играчот многу ме нервира од 25 играчи сака он да биде газда:toe:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
Burdisso - 6: Had a reasonably good performance but the Argentinian could have cost his side a goal with a bad back pass in the second session.
познато од некаде болдираното? :)
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Нема што момци, ова ќумбево Балотели го замарзев до коска, им се прави главен на сите таму, вчера коа видов дека игра прва со Фиорентина дури и не ми се гледаше само заради него. Незнам стварно ги помина сите граници дечкото:toe: треба да се решат некој работи со него:toe:.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom