Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Dacky_Cs

art is not a crime.
Член од
2 декември 2008
Мислења
383
Поени од реакции
7
Браво, супер изиграно, честитки.
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
То бе! то! Уф како ми се праи мерак што го изедоа овие пацериве. Каков срам еј, да не си у нивна кожа :pos:

Пазете сега ураганот Перез да не удри по трет пат :vozbud:
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Нема што да се каже од сите страни честитки РЕАЛ НА КОЛЕНА!!!! 3 гола во второ полувреме ем на гости...:sviri::milan:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.251
Поени од реакции
8.337
Честито нова тема ЧЕСТИТО ПОБЕДА:vozbud:

Нема порадосен од мене. ДА си се пофалам го погодив човекот кој направи разлика Андреа Пирло како во старите времиња како од сенка експлодираше и ја крена играта ... Ова го пишувам зашто во летото бев најзапален за да си иде ама кога ќе погледнеш играч од таков калибар неможеш да продадеш...

Е сега честитки за сите .. му ја забораваме грешката на Дида ама неможам да простам за пацерската игра на Замброта ! Зар некој уште сумја во дечкото наречен АЛЕКСАНДРЕ ПАТО? Добар беше и Роналдињо !
Е сега многу сум радосен што го видов Бориело незнам некако приметив дека како да е подослабен и како да е поподвижен од претходно зар е можно да не се работело за повреда? Да се работело за подигање на физичката форма? овој човек е ептен битен човекот отвара голем простор!

Е сега и за нешто ми е криво ... можеше да биде 2-4 :icon_lol:
и уште еднаш ЧЕСТИТО и ПЕЦЕ ТЕ ОБОЖАВАМ БРАТ ама ќе се караме носи среќа тоа ::D
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Моментално не можам да напишам некој паметен коментар... Ипак етикетата “пропало“ се покажа као неправилна за оваа утакмица.

Е заради ова го сакам Милан!!!!
Заради ова секогаш ќе навивам за овој клуб и секогаш ќе ги подржувам!
Секогаш,па макар се борат за опстанок во Серие А!

FORZA MILAN!!!!
 
Член од
7 август 2009
Мислења
286
Поени од реакции
10
Шо ви кажав!!!! :vozbud::vozbud:
Победаааааа!

Да се знае кој е најдобар клуб во Лига на Шампиони!


GRANDEEE MILANNN!

Кај сте сегаа лигуши и безкичмењациии! Ајде сега да ве видам! :baeh::baeh:

Е на знам шо да кажам стварно ми се исполни душата. Не дека нешто имам симпатии кон вас ( ве мразам исто колку Реал :pos2:) ама Реал ги мразам повеќе. Ми се иполни душава еј! Браво! Браво! Браво! Браво! Браво! Браво! Браво! Ве имав Х2 и знаев дека ќе ја погодам ама ми е криво што не си уплатив 100 на 2 ќе земев 650 али јбг.

Уште еднаш браво и секоја чест :helou:
Знаев дека си приглуп, али до волку... :pos2::pos2:

Како и да е, фала на честитките.
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Новата тема не ни можевме подобро да ја отвориме честитки до сите навивачи на овој клуб честитки до миланезите кој на теренот ја оставија душата честитки до лео честитки до ДИДА кој иако киксна го сакам мн
честитки до пато малото пуцвалче кој допрва ке буши честитки до сите
ај прво да се смирам па ке пишам пак
И ЧЕСТИТКИ ДО МИКСЕТАТА НА ГАЛИАНИ...хаха добар трик има стариот џД
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
pazete se site od uraganot perez:vozbud::vozbud:
ako ne se lazam najdobriot natprevar na milan od kako e pocnata novata sezona ama i na ronaldinjo,go gledam nekoi dvizenja so gi pravese so topkata potsetuvase kako vo najdobrite denovi vo barsa
BRAVO
 
C

CheeEeZ!

Гостин
Cestito pobeda komsii :)Izvinete nemam makedonska podrska na lap-topov ama sakav da vi pisam deka izigravte ubavo i uste ednas cestitki :) ZidorfF FTW :D
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
иако сум за АРСЕНАЛ ,ама сега како што се радував за МИЛАН се немам радувано од дамна така им требаше на реал ... секоја чест БРАВО ! ! !
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Forza Milan! :))) Ех што мерак ми напрјавте шо им го закачивте на Задриѓаниве :vozbud:

Заслуживте да победите според играта (ама само од 62ра до крај :hihi: )

Роналдињо :zver: како ко чукна Раул по тиква, така и му треба :hihi:
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Ви кажав оти осеќав дека ќе ги спуштите галактичарите на земја :pos2::pos2:

Ајде честитки
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom