Фан Клуб: Челзи

Статус
Затворена за нови мислења.

Blaster

Sex, Drugs & Rock'n'Roll
Член од
9 ноември 2008
Мислења
1.742
Поени од реакции
44
Мојот работи совршено! Него каква пета од Лампард, да беше деснак, 100% ќе беше гол. Арно ама, Кол лошо шутираше. Goal attempts 12-1, удари во рамки на гол 5-1.
 
В

Вори

Гостин
Според резултатов,не сум задоволен.
Со оглед на тоа дека играме со последната екипа..
Играта не знам каква е.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.609
Поени од реакции
43.252
Имате на Еуроспорт 2...не на таа српската..друга е :)

Проверете си на телевизорот..поздрав!
 
F

fantomX

Гостин
Има некој линк асален да даде,а не овие ебаниве?:zid::zid::zid::zid:
Последниов стрим супер е, на Експлорер со Ултра Сурф програмчето, за да не запира. :toe:

Одбраната уште не ја бидува ко шо треба. Другото е релативно добро, со оглед на тоа дека Деко е замрзнат, а во средината го имаме и Оби Микел.

Имате на Еуроспорт 2...не на таа српската..друга е :)

Проверете си на телевизорот..поздрав!
Романско-унгарско-не знам каква е, ама тешко се најдува на кабловска во Македонија. Не знам ни дали ја има воопшто некаде.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.629
Поени од реакции
52.501
Има некој линк асален да даде,а не овие ебаниве?:zid::zid::zid::zid:
Глеј на сопкаст. Не е баш добра снимката ама ич не кочи.


Калу каква шанса утнал. Од корна кога набација, овој на еден метар пред гол со глава ја мава, и го утна голот.
 

Blaster

Sex, Drugs & Rock'n'Roll
Член од
9 ноември 2008
Мислења
1.742
Поени од реакции
44
Последниов стрим супер е, на Експлорер со Ултра Сурф програмчето, за да не запира. :toe:

Одбраната уште не ја бидува ко шо треба. Другото е релативно добро, со оглед на тоа дека Деко е замрзнат, а во средината го имаме и Оби Микел.
Па само еднаш се доближија до гол и Алекс малку зезна, ама добро е. Не допираат топка. Малку повеќе прецизност во нападот и се ќе биде како што треба...

Глеј на сопкаст. Не е баш добра снимката ама ич не кочи.


Калу каква шанса утнал. Од корна кога набација, овој на еден метар пред гол со глава ја мава, и го утна голот.
Што пишав јас на почеток. Глупак! во 14 минута ми се чини дека беше тоа... Ама го подкачија со копачка. Или ми се чини?
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Глеј на сопкаст. Не е баш добра снимката ама ич не кочи.


Калу каква шанса утнал. Од корна кога набација, овој на еден метар пред гол со глава ја мава, и го утна голот.
Воопшто нејќе да се уклучи,а па камоли за нешто друго...
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.609
Поени од реакции
43.252
Романско-унгарско-не знам каква е, ама тешко се најдува на кабловска во Македонија. Не знам ни дали ја има воопшто некаде.
Таква е излеа..Унгарска мене ми стои,иако не ги познавам тие јазици,си претпоставувам..

Иначе ако има некој шо живее у околината на Валандово нека провери..Ај поздрав сеа..доста одев офтопик
 

UNKNOWN_ARTIST

Blue is the colour!!!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
892
Поени од реакции
555
А ме интересира и како беше пречекан Грант од нашите навивачи?
п.с. не сум во можност да гледам...
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Според резултатов,не сум задоволен.
Со оглед на тоа дека играме со последната екипа..
Играта не знам каква е.
И јас не сум задоволен од резултатот..Со оглед на тоа што играме со последната пласирана екипа на табелата,и со тоа што играме на Стемфорд не сум задоволен...:nenene:А пошто не глеав прво полувреме за играта неможам да коментирам....Глеам викате тарабукава просечко утнал празен гол?Па и против атлетико мадрид утна празен гол...Урива рекорди изгледа...
 
F

fantomX

Гостин
Па само еднаш се доближија до гол и Алекс малку зезна, ама добро е. Не допираат топка. Малку повеќе прецизност во нападот и се ќе биде како што треба...

Што пишав јас на почеток. Глупак! во 14 минута ми се чини дека беше тоа... Ама го подкачија со копачка. Или ми се чини?
Пак идам на заклучок дека двојката пред Чех на чело со Тери очајно маркира последниве натпревари. Тери е вон себе, разбирам празници, ама не го бидува така.

А Просечко, не знам стварно, тој влезе в гол по падот, топката на погорниот дел од трибината. И да бил поткачен, со се топка в гол треба онде. :toe:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.629
Поени од реакции
52.501
А Просечко, не знам стварно, тој влезе в гол по падот, топката на погорниот дел од трибината. И да бил поткачен, со се топка в гол треба онде. :toe:
:tapp::tapp::tapp:

Незнам што гледа Анчелоти во него
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Пак идам на заклучок дека двојката пред Чех на чело со Тери очајно маркира последниве натпревари. Тери е вон себе, разбирам празници, ама не го бидува така.

А Просечко, не знам стварно, тој влезе в гол по падот, топката на погорниот дел од трибината. И да бил поткачен, со се топка в гол треба онде. :toe:
Само за пари игра тој бе....се гледа дека ништо не покажува на теренот...врска си нема од фудбал
 

Blaster

Sex, Drugs & Rock'n'Roll
Член од
9 ноември 2008
Мислења
1.742
Поени од реакции
44
Па да му ебам мајката, до кога вака? Да ви ибам стоперите!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom