Супер коли низ Македонија

T

Torchyrus

Гостин
Велес е 100 % денеска и јас го видов , ова Ферари е на Леов ...
 
T

Torchyrus

Гостин
писка ли или не е многу на звук ?
Не не , неколку пати го имам видено се пополека вози и не го јачи валјда дека во град си го вози гужва ово оно , иначе за ова Ферари знам дека наместо со бензин еден ненормален вработен во бензинска на Мак Петрол го има наполнето со нафта и после ферариво има зарибано :tapp:
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Скоро секој ден го гледам Ford Focus RS. Зелениот што се паркира пред олимписки
 
Член од
21 април 2009
Мислења
139
Поени од реакции
16
Не не , неколку пати го имам видено се пополека вози и не го јачи валјда дека во град си го вози гужва ово оно , иначе за ова Ферари знам дека наместо со бензин еден ненормален вработен во бензинска на Мак Петрол го има наполнето со нафта и после ферариво има зарибано :tapp:
Крететенот бил или неписмен или љубоморно копиле:tapp:
 
L

Lu

Гостин
^ И јас го имам видено истиот Ford Focus RS , еве и неколку слики од него и од црвената Cupra R









 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Ова секој втор ден мора да го видам


и црн
 
C

cige

Гостин
Не не , неколку пати го имам видено се пополека вози и не го јачи валјда дека во град си го вози гужва ово оно , иначе за ова Ферари знам дека наместо со бензин еден ненормален вработен во бензинска на Мак Петрол го има наполнето со нафта и после ферариво има зарибано :tapp:
Грешка си, со нафтата му го поебаа старото Ферари (Ф430), во а е 599 Фиорано.
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
^ И јас го имам видено истиот Ford Focus RS , еве и неколку слики од него и од црвената Cupra R










За фордот и јас имам многу слики на мобилен ама ме мрзи да ги ставам. Сега ќе побарам некои други коли кај мене во мобилен
 
С

Спенсер

Гостин
БЕв еднаш на обиколница,трки демек да гледаме... Црвеново машинче како пројде,не сте свесни... испод 240км/ч ако беше, Баже да не се викам... прелета едноставно :) ѕверка е/

 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
55
Поени од реакции
9
БЕв еднаш на обиколница,трки демек да гледаме... Црвеново машинче како пројде,не сте свесни... испод 240км/ч ако беше, Баже да не се викам... прелета едноставно :) ѕверка е/

poise od 260 ne veruvam deka idelo
inace ti ne si svesen jas toa zoltoto bikce kako ima preletuvano pored mene 300 km ,fly by i corvetata z06 zoltata i c6 crnata od koli toa zboram a od motori bolje da ne zboram :D

--- надополнето ---

steta sto nemam klipovi toa bese pred nekoi 3-4 godini :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom