Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Дебилите нема да не даваат. Срам да им е. Ако се смилуваат РТС да не дадат на програма, инаку наебавме. Имам поминат лимит, немам сателитска. Треба да го пропуштам натпреварот? Ќе го гледам во кладилница, али не го пропуштам.

А канал5... немам зборови. НАЈГЛУПАТА ОДЛУКА ГОДИНАВА.
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
На оваа Бугарската нели не даваат ?
И HRT2 е тука. :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Во среда ќе мора да најдеме некои добри стримови за гледање, овие од Канал 5 нема да не даваат, аматери...

Него, да не знае некој дали даваат ЛШ на Б92 ?

Одлуката на канал 5 е прилично дебилна. Меѓутоа верувам дека сите имаме каблоска по дома, секако дека ќе ја има утакмицата на некоја програма. Единствено шо ке пропуштиш е тресењето на глупости од страна на коментаторот од К5.

Инаку на Б92 нема да има .

http://www.b92.net/tv/program.php?id=3
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.961
Поени од реакции
57.702
Во среда ќе мора да најдеме некои добри стримови за гледање, овие од Канал 5 нема да не даваат, аматери...

Него, да не знае некој дали даваат ЛШ на Б92 ?
Јок. Годинава Лига Европа даваат на Б92.
Лига на Шампиони има на РТС. Најверојатно на РТС1 ќе ја има Арсенал - Барса. :helou:

Ако си на Boom ништо, ако имаш сателитска лесна работа.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Абе јас мислам дека ќутуциве од Канал 5 ќе се свестат и ќе ја даваат Арсенал-Барселона. Не верувам дека се толку дебили само поради Пандев да ги даваат Интер, а 200 пати поинтересната утакмица да не ја даваат никаде
П.С. На 5+ нема ли да има утакмица???
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Абе јас мислам дека ќутуциве од Канал 5 ќе се свестат и ќе ја даваат Арсенал-Барселона. Не верувам дека се толку дебили само поради Пандев да ги даваат Интер, а 200 пати поинтересната утакмица да не ја даваат никаде
П.С. На 5+ нема ли да има утакмица???
Не не,дебилите на 5+ ќе даваат тенис,а на Канал 5 Интер ќе го даваат,имаат ли тие барем малце разбирање од фудбал... дебили:tapp::tapp::tapp::tapp:
иначе задрид губи 0:1
 

$KOSTA$

Каталонец !!!
Член од
18 април 2007
Мислења
220
Поени од реакции
4
Ајде да издржи Атлетико уше едно полувреме и ќе биде добро....:baeh:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.772
Поени од реакции
9.956
Ајде да издржи Атлетико уше едно полувреме и ќе биде добро....:baeh:
Не се надевам воопшто...само самите можеме работата да си ја завршиме, од другите не треба да чекаме. Ќе загубат ама ајде барем со 1 гол разлика да е, да ја намалиме и таа гол разлика.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Ќе аплицирам,да се заклучува фан клуб:Барселона,додека игра Реал Мадрид.

Имате тема за Примера!
 
Член од
14 март 2009
Мислења
276
Поени од реакции
10
jas ja igram 1 real za maleri :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:ina4e non stop ja igrav ili da izgubi ili nereseno i deneska mi tekna 1 da ja igram:smir:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
На HRT2 ќе ја даваат Барса.
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
На HRT2 ќе ја даваат Барса.
Да, ама немаат сите HRT2,јас еве ја немам HRT2,а и незнам дали во Скопје на некоја од кабловските ја има HRT2,мислам дека ја нема нигде во Скопје,ти од каде си и на која кабловска ја има HRT2:toe:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Да, ама немаат сите HRT2,јас еве ја немам HRT2,а и незнам дали во Скопје на некоја од кабловските ја има HRT2,мислам дека ја нема нигде во Скопје,ти од каде си и на која кабловска ја има HRT2:toe:
Струмица.:smir:
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Струмица.:smir:
Епа во Струмица изгледа ја има,ама во Скопје ни на една кабловска ја нема HRT2,и заради тие дебилите од канал 5:tapp::tapp:,ќе треба да ја гледам во кладилница или на интернет
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom