Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
Хаха смешни ми беа овие од Реал од Милан и од Челзи, демек ако гостувале наши навивачи и Барса ке одпаднела, ама му ги Затнавме Газињата со Тампон!:baeh:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Честитки!!!
Одличен меч изигравте заслужена победа , несакам да се гледаме следно коло меѓусебно :pos2:
 

*ToTo*

Зависник од форумот :)
Член од
15 март 2010
Мислења
131
Поени од реакции
8
Хаха смешни ми беа овие од Реал од Милан и од Челзи, демек ако гостувале наши навивачи и Барса ке одпаднела, ама му ги Затнавме Газињата со Тампон!:baeh:
Дека не ги бива нивните екипи па сеа бараат кривица на друго место .:pos2:
 
B

Beck's

Гостин
По натпреварот запрашан кого посакува за противник во следната фаза, плејмејкерот за Canal Plus рече: “Било кој тим освен Барселона. Играв против Шпанија пред некоја недела и многу страдав.”

“Едвај се составував со топката на тој натпревар.”

:pos:vikam ja nikoj ne ne saka:pos:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
najverojatno sezonata za barsa e zavrsena vo LS
zosto?????

zatoa sto nikoj ne saka da igra so nea vo cetvrt finaleto:vozbud::vozbud:
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
за германците најбитно е што прошетаа малце:tv:
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Ок бе ало, смирете се малце.... не летајте у облаци.... не е се толку розево у тимов. Одиграа супер натпревар против некој си германски тим од средина на табела и тоа е тоа. Еден Ман Утд или Интер може да ја запре оваа Барселона... има уште работа за да се врати играта од лани. :smir:

ПС. И не тупете дека веќе еднаш сме го понижиле Интер пред 4-5 месеци... Не е ова истиот Интер од тогаш :wink:
 
B

Beck's

Гостин
Ок бе ало, смирете се малце.... не летајте у облаци.... не е се толку розево у тимов. Одиграа супер натпревар против некој си германски тим од средина на табела и тоа е тоа. Еден Ман Утд или Интер може да ја запре оваа Барселона... има уште работа за да се врати играта од лани. :smir:

ПС. И не тупете дека веќе еднаш сме го понижиле Интер пред 4-5 месеци... Не е ова истиот Интер од тогаш :wink:
a i vecerasniot tim ne istiot od togas,go imame i Messi sega:tv:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
ke bese mnogu podobro ako imase uste eden het trik na kralot na fudbalot no leman mu odbrani na dva pati
И он сам ја промаши чиста....кога ги поремети тројцата на Штутгарт шо беа назад, му ја поткопа на Леман ама ја прати метро од голот:toe:
Честитки!!!
Одличен меч изигравте заслужена победа , несакам да се гледаме следно коло меѓусебно :pos2:
:pos2::pos2::pos2:
 

*ToTo*

Зависник од форумот :)
Член од
15 март 2010
Мислења
131
Поени од реакции
8
Ок бе ало, смирете се малце.... не летајте у облаци.... не е се толку розево у тимов. Одиграа супер натпревар против некој си германски тим од средина на табела и тоа е тоа. Еден Ман Утд или Интер може да ја запре оваа Барселона... има уште работа за да се врати играта од лани. :smir:

ПС. И не тупете дека веќе еднаш сме го понижиле Интер пред 4-5 месеци... Не е ова истиот Интер од тогаш :wink:
А овој Интер е тој што губи од Катанија 3 1 или ???:pos2:
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Ок бе ало, смирете се малце.... не летајте у облаци.... не е се толку розево у тимов. Одиграа супер натпревар против некој си германски тим од средина на табела и тоа е тоа. Еден Ман Утд или Интер може да ја запре оваа Барселона... има уште работа за да се врати играта од лани. :smir:

ПС. И не тупете дека веќе еднаш сме го понижиле Интер пред 4-5 месеци... Не е ова истиот Интер од тогаш :wink:
Се согласувам дека не треба да се лета во облаци. Не сме незапирливи, може да се случи да не сопре некој од кого најмалку се очекува такво нешто.

Сепак си ја славиме победата, може колку сакаме да летаме ние фановите во облаци, битно е играчите да останат на земја. Ако тие останат така, тогаш сме во многу поповолна позиција. А и не верувам дека Пеп ќе дозволи да се опуштат.

И да, ги победивме Интер со клучни играчи на клупа. И им одржавме лекција. Али тоа секако сега не значи ништо:smir:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Овој Меси не е нормален ,која контрола на топка ја има.секоја чест!Неможат да му ја видат топката у нозе.
Пак ќе биде најдобар играч на светот,за разлика од тие што се уништија одкако ја добија таа награда Меси се мотивира уште повише! :vozbud:
Кој и да се падне,оваа година Барса иде до финале. Многу е можно да се деси ланското финале :vozbud:
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
каков интер,каков ман у....барса ја игра најдобрата игра на светот + играчите се сеуште мотивирани и во одлична форма да ја довршат сезоната нешто слично на ланската
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom