Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.565
Поени од реакции
14.338
Јас и Филе бевме. Пошо бевме уверени во нивната елиминација, а и во живо гледавме траги-комедија.

Невидени priceless фаци. Едниот во погрешно такси влезе, друг мобилен изгуби, трет погрешна јакна зема...:pos2::pos2:
Добро е што барем ти не поштеди од сеир. :kesa:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
spored videoto se gleda deka e mnogu dobra atmosferata vo timot iako ima mnogu mala kriza vo igrata
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.183
Поени од реакции
1.059
Овоа клипче мора да го гледате :) :) :)
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Јас и Филе бевме. Пошо бевме уверени во нивната елиминација, а и во живо гледавме траги-комедија.

Невидени priceless фаци. Едниот во погрешно такси влезе, друг мобилен изгуби, трет погрешна јакна зема...:pos2::pos2:
Ми го вратија мобилниот :)

Иначе можам да кажам дека беше најгласен кога Реал дадоа гол :tv:
 
V

Viktoranius

Гостин
На сред пресконференција ...:pos:

Пујол од позадина : Keiteeee ... Кеитааа
Кеита : Callateee ... Заќутиии

:pos::pos:

 
B

boki10messi

Гостин
Имам чувство дека Анри ќе распука во недела против Валенсија. Со оглед на тоа дека почнува да не е стандарден првотимец ова МОМЕНТ НА ВИСТИНАТА за него.
 
V

Viktoranius

Гостин
Сака да каже дека ова што му се случило на реал, мисли на елиминацијата од ЛШ, треба да ни биде предупредување. Демек во стилот да не се опуштат, ако станува збор за Штутгарт, и треба со сите сили и концентрација да ја завршат утакмицата што побргу.:)
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Можам да замислам која додатна мотивација сега ја има Барса за да ја освои ЛШ сред Сантиаго Бернабеу.... Замислете што би било тоа...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom