Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Перез едно време гледаше во небото, сигурно го прашувал господ зошто ги потроши тие 250 милиони :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
:pos2: да да, а Лапорта се смешкаше а тој нагоре глeаше ги броеше чавките бидејќи не му се гледаше дебаклот на Барса.:pos2:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
:pos2: да да, а Лапорта се смешкаше а тој нагоре глeаше ги броеше чавките бидејќи не му се гледаше дебаклот на Барса.:pos2:
ne be go gledase neboto i gi barase svoite zvezdi za koi plati milioni :)
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Кога слушам дека сте не згазиле, ми се плаче. Не ги читав сите коментари, ама верувам дека имало и такви кои биле реални во коментарите.

Што е тука е, честито победа :smir:
ne sme ni krivi so real ne znae da igrae ni protiv 10 igraci

P.S.aj naredniot pat barsa ke bide so 9 igraci,i ako i togas real ne moze da ja pobede i svarno ke nemam komentar:pos2:
 
B

Beck's

Гостин
Cestito pobeda katalonci:) ve sakam site:vozbud: leeee kakva vozbuda,ne se opisuva so zborovi,a i samite znaete veke.Puyol car si-Ibra najbolji si:vozbud:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Pa Ibra ke vleze i ke dade gol....imam takvo custvo :)

Ti be na Nostradamus vnuk da ne mu si...???Kako i da e mn dobra utakmica,nie sansite, vie igrata...pujol e MAN OF THE MATCH,definitivno....zasluzeno,nezasluzeno pobedivte...pa neka vi e cestito:smir:
Haha ne znam kako no ednostavno go imav toa custvo!!!
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
вечерва нов доказ дека парите само го уништуваат фудбалот и не се клучен фактор за резултат!!!

честита победа,уште еднаш (иако не баш лесно и со малце среќа!) “задриѓаните“ си отидоа со наведнати глави :)

бравос за одличниот сенс на гвардиола и прекрасната реализација на неговиот ТАЛИСМАН.....
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Значи како ги избушивте, секоја чест. Сепак некои работи не се купуваат со пари :vozbud:
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
За шанси ги броите оние кога блокираше Puyol? :pos2::pos2:
 
B

Beck's

Гостин
Puyol sver nema dilema vo toa,mu vikam na drugar ovaj da go cuvaat na frizider,da ne ostare:) nikad nema da se rodi takov borben igrac,takov kapiten
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Сезоната е на почеток така да не се секирај, секоја екипа има кризни моменти, ќе се преброди и ова па сега прво ќе го победите Интер, па Реал и ете ти враќање на старите патеки:smir:
Не сум нормален:vozbud:
 

tufekciev

Барсa <3
Член од
6 февруари 2009
Мислења
2.242
Поени од реакции
802
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: Делки, нека ни е честито победата и нека се редат уште многу... Ако може некој статистика да постира, посед на топка, шутеви на гол, ова-она... :smir::smir::smir::smir::smir:

БАРСЕЛОНА !
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
puyol povike od dobar natprevar izigra,na momenti i pike bese povike od dobar a za abidal ne sakam da zboruvam ne mi se trosat zborovi
samo edna rabota ne mi e jasna
zosto pep go forsira tolku mnogu buskets koga se gleda deka e golema tapa,recisi na sekoj natprevar so go igrase busktes za barsa ovaa sezona ima napraveno greski vo igrata
ture koga vlezi vo igra vednas se vide deka znae da cuva topki i kade kade e podobar od buskets
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom