Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Јаооо која позитивна атмосфера ја има во фан клубов, а замислете што се дешава у тимот.:)

Штета така што толку сложни фанови има на фан клубов, а од различни градови сме. Баш сакам да се напраиме некогаш некоја собиранка на некој важен натпревар на Барса, и да се испијанчеме сите по победата.:)

Се надевам дека сте исто страстни како мене кога ја гледате Барса, и дека на секој гол цела јавност дознава дека навивате за најдобриот клуб на светот.

ВИСКА ЕЛ БАРСА !!!! ВЕЧЕР НЕМА ДА СЕ СПИЕ !!!
и јас сум ист како тебе,ако ти текнува на мечот со осасуна кога примивме гол во 94 минута,кога пике си даде автогол,така бев изнервиран,мислам ако некој имаше до мене ке го убиев,ама ајде да се навраќаме сега на тој меч,било и поминало тоа,сега е најважно утре да се победи,и да им докажаме на сите дека сме најдобриот тим во светот:vozbud::vozbud:

E da super bi bilo da napravime sosobiranka...najdobro vreme e kon krajot na sezonata koga pocnuva respustot taka da site ke sme poslobodni i mozeme bar eden mec da gledame vo Skopje!

Au na sekoj gol ja skokam niz doma...a tesko na moite doma koga davame gol na nekoj vazen natprevar...duri i komsiite se zalat :pos2:




A tatko mi e za svetosta moja BARCA ama cesto me provocira...nasledeno mi e vo krvta bojata BLAUGRANA :)
така е,се сложувам со тебе,може кон крајот на сезоната,кога сме сите послободни и можеме да гледаме еден меч заедно,и се разбира заедно да ја прославиме титулата,иако е рано да се зборува на титулата,јас сепак мислам дека ке ја одбраниме титулата од ланската сезона
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
Пелегрини имал план како да ги сопре Чави и Иниеста :pos2::pos2::pos2: ВИЦ НА ГОДИНАТА :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
B

Beck's

Гостин
dokolku i utre primat 6 gola,ke treba povtorno Perez da izdvoi 300 millioni za novi transferi,posto taka on gi racunase lanskite rezultati,sekoj gol po 50 mill nagrada za timot:tv:
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
dokolku i utre primat 6 gola,ke treba povtorno Perez da izdvoi 300 millioni za novi transferi,posto taka on gi racunase lanskite rezultati,sekoj gol po 50 mill nagrada za timot:tv:
па може нема да прими 6 гола,4 гола според мене се доста,а перез и кој сака нека донесе,џабе ке му биде,кога Барселона го има најдобриот играч во свет Меси,а на прошлиот меч со интер покажаа дека можат и без него,така да кој и да донесе перез ке му биде џабе,може ке најде некој играч како Меси,ама играч како Чави во средината на теренот никогаш нема да најде:pos2:
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
Не е битно дали ќе дадеме 6 гола, битно е дека ќе победиме со 4 разлика :vozbud::vozbud:
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
276
Поени од реакции
14
Ауууу ама се попалени сите можам да замислам шо ке биде утре после уткамица :tapp::tapp::tapp:. Сигурен сум дека и тие од таборот на РМ ќе дојдат да честитаат.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
ako igra ronaldo na levata strana alves ke ima dosta problemi spored mene,a ako igra na desnata strana abidal nekako mi e podobar i mislam deka moze da go zapre
no go znaeme pederceto deka sekogas na sekoj natprevar gi menjava stranite taka ke bide i so barsa ke ode i levo i desno barem spored mene
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
ako igra ronaldo na levata strana alves ke ima dosta problemi spored mene,a ako igra na desnata strana abidal nekako mi e podobar i mislam deka moze da go zapre
no go znaeme pederceto deka sekogas na sekoj natprevar gi menjava stranite taka ke bide i so barsa ke ode i levo i desno barem spored mene
Aii goche sto e rabotata....pa neka igra kade saka...pak ke gi pobedime!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom