Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
3
bb[noone];3085147 напиша:
Поарно џуџе и пинокио отколку 2ца педери у тимот! За воа болдираново би требало да ти е срам да пишеш бе самиот Касиљас изјави дека за него најдобри играчи се Иниеста и Чави оти од Меси веќе ни самиот незнае колку гола има примерно :smir: ја незнам како само како се осмели овоа да го напишеш бе :tapp:

мое мислење...кажи ми ти 3 утакмици дај ми аргумент кај што иниеста изиграл најдобро тогаш мењам мислење...по оваа година гледано...уште нема гол дадено на 12-13 средби..а има само 3 асистенции...мизерно...

нашиот трет ГЕЈ Алонсо има исто асистенции како него..што го сметаме за најслаб во тимот оваа сезона...
дечкото со чело-авионска писта едноставно е само играч од сезона 2008/2009 и така ќе биде запаметен ...ако воопшто се сеќаваме на него после 4-5 сезони
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
и абидал брате .... нивниот најдобар стрелец..покрај џуџето Меси и Пинокио :)) .. иниеста..лол лол лол..изиграл 3 добри утакмици во својата кариера и е најдобар во барселона.. :)))
Did you mean KEITA?

Иниеста имал 3 добри утакмици изиграно во својата кариера???:pos2::pos2:

Ама тоа е кога некој не прати повеќе од својот тим.:toe:
 
Член од
9 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
3
Did you mean KEITA?

Иниеста имал 3 добри утакмици изиграно во својата кариера???:pos2::pos2:

Ама тоа е кога некој не прати повеќе од својот тим.:toe:
брат гледам гу ја барселону..не се секирај..како и сваку другу утакмицу што гу има на тв...и дај ми аргумент дека има изиграно повише од 3 утакмице добри...ОВУЈ СЕЗОНУ Е ДУПКА....ДУПКАА...
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
брат гледам гу ја барселону..не се секирај..како и сваку другу утакмицу што гу има на тв...и дај ми аргумент дека има изиграно повише од 3 утакмице добри...ОВУЈ СЕЗОНУ Е ДУПКА....ДУПКАА...
Абе он овуј сезону гу почна повреден разбираш ли ти?Последни 4-5 утакмице што ги изигра сви бева на ниво не знам ти што сакаш од него,што ако нема гол дадено негова работа не е голови давање има кој друг да га прави тој,запознаен си дека претендира за најдобар играч за ланску сезону?
 
Член од
9 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
3
Абе он овуј сезону гу почна повреден разбираш ли ти?Последни 4-5 утакмице што ги изигра сви бева на ниво не знам ти што сакаш од него,што ако нема гол дадено негова работа не е голови давање има кој друг да га прави тој,запознаен си дека претендира за најдобар играч за ланску сезону?
претендира да..само заради 3 титуле на барсу..за кои он ни малко не е заслужан...најзалужан е чави..свака част за дечка..меси и ето...тј беше тим на барсу...овој е веќ друго овуј годину..анри више неможе да игра..стар е едноставно...ибра неможе да га замени ето...ето експлодираше на големи утакмице...ибра не е даја гол на некоју дерби утакмицу никад у живот...или можда грешу..само едн гол :P да беше ето још у тим немаше да ги имате овија проблеми у лигу на шампиони..

едит: и не су 4-5 утакмице него 10 тачно..во сите натпреварувања...
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
претендира да..само заради 3 титуле на барсу..за кои он ни малко не е заслужан...најзалужан е чави..свака част за дечка..меси и ето...тј беше тим на барсу...овој е веќ друго овуј годину..анри више неможе да игра..стар е едноставно...ибра неможе да га замени ето...ето експлодираше на големи утакмице...ибра не е даја гол на некоју дерби утакмицу никад у живот...или можда грешу..само едн гол :P пун да беше ето још у тим немаше да ги имате овија проблеми у лигу на шампиони..

едит: и не су 4-5 утакмице него 10 тачно..во сите натпреварувања...
:pop::pop::pop:
Он не бија заслужан?
Па кој даде гол у последњу минуту против Челзи?
Ибра немогаја да га земени Ето.....и ја не знам зашто га купувава гледа се дека е промашена инвестиција.Иначе немамо проблеми у ЛШ не се секирај и чисто информативно за кога навиваш?
 
Член од
9 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
3
:pop::pop::pop:
Он не бија заслужан?
Па кој даде гол у последњу минуту против Челзи?
Ибра немогаја да га земени Ето.....и ја не знам зашто га купувава гледа се дека е промашена инвестиција.Иначе немамо проблеми у ЛШ не се секирај и чисто информативно за кога навиваш?
за реала навивам...нема врска тој за кога навивам..збору реално..без провокацију без карање...за гол у 93 мин такој е било пишано..не беше никаква соло акција или асистенција..едноставно кој било друг играч да е бија тамо,кд е такој пишано свак ќе е погодија ... чак и ја или ти да смо шутнале..надам се сфаќаш ме :P
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Ќе ни треба уште еден гугл транслејт, кумановско скопски :)
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
за реала навивам...нема врска тој за кога навивам..збору реално..без провокацију без карање...за гол у 93 мин такој е било пишано..не беше никаква соло акција или асистенција..едноставно кој било друг играч да е бија тамо,кд е такој пишано свак ќе е погодија ... чак и ја или ти да смо шутнале..надам се сфаќаш ме :P

 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Invazija od Zadrigjanite..si go branat nivniot mil pederce Ronaldo :pos2: gi boli negovata seksualna orientiranost!
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
и абидал брате .... нивниот најдобар стрелец..покрај џуџето Меси и Пинокио :)) .. иниеста..лол лол лол..изиграл 3 добри утакмици во својата кариера и е најдобар во барселона.. :)))
Ова е срамота да го помислиш а не да го пишеш на форум :nesum:
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
и абидал брате .... нивниот најдобар стрелец..покрај џуџето Меси и Пинокио :)) .. иниеста..лол лол лол..изиграл 3 добри утакмици во својата кариера и е најдобар во барселона.. :)))
Иниеста за Кака е ѕвер :helou:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
aahahah da mi si zdrav i ziv ricardo kaka 10 sto dobro me iznasmea za postot sto go napisa za iniesta:pos2::pos2:
pa cel svet mu simnuva kapa na iniesta i nema trener koj so ne go saka iniesta vo svojot tim a ti tropas tuka deka toj izigral 3 4 natprevari dobri a drugite natprevari znaci po tvoe gi izigral mnogu loso
gledaj malku povike fudbal i citaj malku povike sport i ke doznaes deka zadacata na iniesta ne e da postignuva gol na sekoj natprevar tuku zadacata mu e sosema treto.ako ne znaes so mu e zadacata na iniesta prasaj i ke ti kazam jas ili nekoj drug sho znae
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom