HoN-Heroes of Newerth

Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Ај ако може еден бета кључ да ми пратете на ПП.
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
ЛЕЛЕ ДАЈТЕ МИ КЛУЧ ВЕ МОЛАМ БАРАМ 3-4 ДЕНА НИКАДЕ НЕМОЖАМ ДА НАЈДАМ. БЛАГОДАРАМ ОДНАПРЕД:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33
Доколку сака некој 3 клуча да даде?
За другари, не се за мене, така да не е многу итно х)
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Обично мразам да се просјачам, ама никаде не можам да најдам бета клучеви за играва. Ако може некој да ми прати по пп, Господ здравје да му дадит, децата да му се позлатат! :smir:

Иначе, навистине играва е бесплатна додека е бета тест? Прочитав ќе била со subscription 30$.
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
288
Поени од реакции
9
Vcera ja probav igrava za prv pat.Grafika rulez malku e zbunuvacko ona so itemine ama ce se naviknime.Igrata e super
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Пратено на IgorChete и iksi_str :salut:
Брат фала многу за кијот, ама сега имам друг проблем. Кога ќе се логирам, играта сама почнува да си го слегнува најновиот пач 0.1.47.1 мислам дека беше или така нешто, а тој јас што го имам инсталирано е 0.1.44-46.1 не знам точно. И сега ќе си заврши играта со слегнување на пачот и кога ќе се отвори Heroes of Newerth Updater почнува да се инсталира и после си останува таму не мрднува повеќе. Правев рестарт разни глупости ама никако неможам да го инсталирам. А без новиот пач не ми дава да играм, стално вика дека нема креирано игри. Ај ако знаеш што е проблемот помагај уште овој пат те молам. Благодарам однапред:pos2::toe:
 

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33
Брат фала многу за кијот, ама сега имам друг проблем. Кога ќе се логирам, играта сама почнува да си го слегнува најновиот пач 0.1.47.1 мислам дека беше или така нешто, а тој јас што го имам инсталирано е 0.1.44-46.1 не знам точно. И сега ќе си заврши играта со слегнување на пачот и кога ќе се отвори Heroes of Newerth Updater почнува да се инсталира и после си останува таму не мрднува повеќе. Правев рестарт разни глупости ама никако неможам да го инсталирам. А без новиот пач не ми дава да играм, стално вика дека нема креирано игри. Ај ако знаеш што е проблемот помагај уште овој пат те молам. Благодарам однапред:pos2::toe:
Redownload..На сајтот ја има ставено 1.47..
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Играта е закон, но имам доста лаг. Ми кочи обично кога пуштам магии, па најверојатно е до графиката иако ми е на "low" се. Интернетот ми е брз, па не би требало да е тоа проблемот. Има некој решение??
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Играта е закон, но имам доста лаг. Ми кочи обично кога пуштам магии, па најверојатно е до графиката иако ми е на "low" се. Интернетот ми е брз, па не би требало да е тоа проблемот. Има некој решение??

Намали графика, лаг многу ретко има само за викенди ако се преоптеретени серверите.:smir:
 

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33
Многу ретко лагирам..Скоро никогаш.

Еве еден сс, со Chronos..
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/3a13da36216ed56e5f189bfdcbe5dc2bfebcae56.png

Build кој доста ефикасно работи на HoN(на дота не сум го пробал), на доста херои е имба билд..
Abysall Skull + Elder Parasite (32% lifesteal, и кога се пушти Elder Parasite, 100 attack speed),
Daemonic Breastplate за армор и attack speed,
Hack & Slash (attack speed/agility/strength/damage),
Enchanted Marchers
Behemoth's Heart(За HP) / Shuriken Head (Magic Immunity) / Shieldbreaker
 

Kajgana Shop

На врв Bottom