Дали е исто кога изневерува машко, и кога изневерува девојка?

Comic

Syntarginaris
Член од
14 април 2010
Мислења
430
Поени од реакции
32
А зошто ова го класифицираш у категорија “девојки“? Зарем така не размислуваат и машките?
Па не баш, машките толку не се кријат, тоа на нив им е како трофеј, има разлика.
 
Член од
20 август 2010
Мислења
149
Поени од реакции
16
Машко или женско според мене нема врска, се е прашање на карактер.
 
Член од
9 јануари 2010
Мислења
155
Поени од реакции
10
Па не баш, машките толку не се кријат, тоа на нив им е како трофеј, има разлика.
Има и такви, но има и што се кријат... иста е ситуацијата и кај девојките, некои повеќе се пазат, на некои гајле не им е
Нема разлика според мене.
 

Comic

Syntarginaris
Член од
14 април 2010
Мислења
430
Поени од реакции
32
Има и такви, но има и што се кријат... иста е ситуацијата и кај девојките, некои повеќе се пазат, на некои гајле не им е
Нема разлика според мене.
точно, нема. Затоа викам дека темава е глупост, сосема бесмислено прашање, луѓе сме неверството е болно и за двата пола.
 

WildGirl

Lost in the forest ...
Член од
28 јуни 2008
Мислења
636
Поени од реакции
93
Според нашиов паметен народ ако машкото изневеруват тогаш е многу јак џек, а ако изневеруват девојката автоматски во очите на другите девојката станвит курва (извините на зборов).

А според мене дали е машко или женско врти сучи НЕВЕРСТВО е на крај краева мајко му стара.
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
A topp tema !! :) HAha. Za mene e isto.. Mashko da izneveri ili zensko da izneveri. Koj da i da e ke izlezi cool na krajo ako ne gi fati nikogo :P A za kucka mangup ili bla bla bla.. Ne se gleda bash nogu na toa ako e so neverstvo.. Bar tuka ne :)

Taka da .. ako ne te fati nego ke bidi nogu cool rabota :)
Ako te fati .. Epa jebiga za tebe ..nema da si fraer/fraerka :D
 
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Исто е неверство си е неверсто без разлика дали е од машко или женско. Но тоа што ми оди највеќе на нерви е кога некој ќе рече па тој е машко, може да оди со која сака, друго е кога девока изневерува.
 
P

PewDiePie

Гостин
Не е важно дали си машко или женско,ако изневериш си подоле од говно.
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Женско кога изневерува е курва,а машко е мангуп.
 

HardCore

Cylon
Член од
4 февруари 2010
Мислења
139
Поени од реакции
38
Ја не гледам разлика. Машкото е ѓубре а женското е курва.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom