Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

CIL

Член од
21 август 2008
Мислења
750
Поени од реакции
55
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Оваа изјава на Аршавин е тотално без врска..Арсенал игра супериорно оваа сезона со играчите што ги има...
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Оваа изјава на Аршавин е тотално без врска..Арсенал игра супериорно оваа сезона со играчите што ги има...
Сакаш да кажеш со играчите кои ги НЕМА !
Ај среќа Фабре е сеуште меѓу живите па не се грижам баш , ама ако не се консолидираме дур си отиде Сонг ... ќе немаме ни средина ... е тогаш ќе има причина за грижа!
Арша... сигурен сум дека не ја дал оваа изјава , ова некој го испревртил како и обично но можно е нешто слично да кажал но сигурно не ваква строга изјава !:smir:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Не дупчи сеа и ти, сепак додека игра за Арсенал бројката и срцето му се во Барселона. =)

Така да ние никогаш не сме го имале Цесц у полн сјај :pos:

Хм. Чим ова срање од шпекулација не излезе ни на Гол.ком неаме гајле. :icon_lol:

А и еве рецимо да е точно, по арно ќе му биде прво да биде само критичен па после да јаде гомна за нешто друго. Пошто секоја втора утакмица ко да гази на јајца...
 
G

Gray Foxx

Гостин
И незнам колку вакви слики и изјави ќе дади дека го сака Арсенал , фановите на Барса се посилно и посилно се уверени дека неговото срце чука во барселона :pos2::pos2:
Другар ај тоа реченицата под сликата преведи си ја со помош на најблиските и пак пиши. :)
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Иритација
Задниот дел од тој знак ми ја сирови ( Чеша ) Пупката :pos2::pos2:
А океј вакви слики ќе има многу нормално... али не е битно Фабрегас си е наш и кај нас си останува :vozbud:

Edit :
Земен е импресивен бразилец во младиот тим , од Флуминенсе -Wellington Silva
http://youngguns.wordpress.com/2009/11/21/arsenal-sign-fluminense-striker-wellington-silva/

Но најбитен дел од се мислам ( во текстот ) е :

The starlet, nicknamed Ciel, impressed during a 7 day trial last Christmas – he even played 45 minutes for the Under 16’s against Norwich – and he made an emphatic impression, scoring 4 goals.
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
Иритација
Задниот дел од тој знак ми ја сирови ( Чеша ) Пупката :pos2::pos2:
А океј вакви слики ќе има многу нормално... али не е битно Фабрегас си е наш и кај нас си останува :vozbud:

Edit :
Земен е импресивен бразилец во младиот тим , од Флуминенсе -Wellington Silva
http://youngguns.wordpress.com/2009/11/21/arsenal-sign-fluminense-striker-wellington-silva/

Но најбитен дел од се мислам ( во текстот ) е :

The starlet, nicknamed Ciel, impressed during a 7 day trial last Christmas – he even played 45 minutes for the Under 16’s against Norwich – and he made an emphatic impression, scoring 4 goals.
Не го знам играчот знам имаше некои гласини летото дека го потпишале Арсенал , и дека станува збор за многу талентиран Бразилец
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
Другар ај тоа реченицата под сликата преведи си ја со помош на најблиските и пак пиши. :)

Најде помали да заебаваш. Јебига немал секој пари да плаќа курсеви и да биде Gdilf како тебе...а да и побарај некој од најблиските да ти објасни што значи Gdilf
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Супер за новиот играч на Арсенал... а што се однесува до Аршавин не верувам во пишани интервјуа...Додека не видам видео дека тоа излегува од негова уста не верувам!!!!
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Ја би му дал предност на Траоре пред Гибс и денеска.

Сепак ова му беше прва утакмица по долго време, башка и повреден беше... така да очекуем овој состав да излезе вечерва.

Алмуниа

Ебуе Галас Вермален Траоре

Сонг

Фабрегас-Диаби

Волкот---Вела---Аршавин

 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom