Што ако нападнат вонземјани?

k@z@n

RS power
Член од
3 март 2008
Мислења
997
Поени од реакции
53
ќе ги испукам и ке си заминат со искината маица...:pos2:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.782
Поени од реакции
12.150
Испод мале декице
Ја и ти и звјездице
Грицкат чемо грожџе
Чекат чемо рат да проџе

in other words::sekss:
 
T

TaMчЕ

Гостин
Ќе ги мавам со саксиите на мајка ми шо ми се низ цела дневна :tapp::toe:
 

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
12.260
Поени од реакции
4.863
Ако не нападнат ќе им фрлиме тактички нуклеарки. :vozbud:
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Ќе им го пуштам Коста да им запее Го сакам Елвис Присли и одма сите ќе умрат од мозочен удар...
Green Brains Everywhere!!!

 
Г

Господ

Гостин
Ќе им викнам инспекција да им ги затвори бродовите ради нехигиена:toe:
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
248
Поени од реакции
54
ne postojat voznemljani toa e izmislica po filmovi americki nekoi stvorenja ligavi kao insekti samo ogromni doagaat na zemljava i pocinjat da ubivaat sve zivo posle doaga glavnata uloga herojot i naoga nekoe tajno oruzje od tajni laboratorii na americka vojska pred da ja unistat planeta zemlja u posledna sekunda spasava sve i ja zalapuva tipkata so stoi do nego. ako imalo vonzemljani do sea sto pati ke dosle navamu ili ke pratele nesto da kazat. ima jaki filmcinja so niv ali ne postojat.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.782
Поени од реакции
12.150
ne postojat voznemljani toa e izmislica po filmovi americki nekoi stvorenja ligavi kao insekti samo ogromni doagaat na zemljava i pocinjat da ubivaat sve zivo posle doaga glavnata uloga herojot i naoga nekoe tajno oruzje od tajni laboratorii na americka vojska pred da ja unistat planeta zemlja u posledna sekunda spasava sve i ja zalapuva tipkata so stoi do nego. ako imalo vonzemljani do sea sto pati ke dosle navamu ili ke pratele nesto da kazat. ima jaki filmcinja so niv ali ne postojat.
Е сега пак и ти, не постојат, ни го еба филмот...:nesum:
Исто ко дедо ми, коа бев мал и таман че се загледав некој филм, и еве ти го него: шо е ова лаги со опашки...така да ти ебем и филм и се...
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
248
Поени од реакции
54
Е сега пак и ти, не постојат, ни го еба филмот...:nesum:
Исто ко дедо ми, коа бев мал и таман че се загледав некој филм, и еве ти го него: шо е ова лаги со опашки...така да ти ебем и филм и се...
u pravo bil dedo ti. ja ne sum videl i ne znam koj da videl nekoj vonzemljanin insekt od 3 m visok ljigav so pipci kaj so odi po ulicive i unistuva sve zivo i divo
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.782
Поени од реакции
12.150
u pravo bil dedo ti. ja ne sum videl i ne znam koj da videl nekoj vonzemljanin insekt od 3 m visok ljigav so pipci kaj so odi po ulicive i unistuva sve zivo i divo
У реду све тоа, него си замислуваме...пример како да си замислуваш дека комшиката е напалена женетина и мастурбира на тебе, нежно повикувајќи те...:toe:
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
248
Поени од реакции
54
У реду све тоа, него си замислуваме...пример како да си замислуваш дека комшиката е напалена женетина и мастурбира на тебе, нежно повикувајќи те...:toe:
te sfakam be...kao da gledas film a u stvari si mislis deka vistina se desava samo so ima sea vrska vonzemljani i nekoja so si ja chesa pickata komsikive ovde u vtori vlez sve staro,mrsavo gadno be use toa mi fali da si zamislam nekoja od ovie komsikive kaj so si ja chesha pickata i da se ubijam odma
 
Г

Господ

Гостин
Абе вонземјани постојат ама се кријат.
Денес видов еден куп како чекаат автобус и носеа зимбилчиња во рацете.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Ќе се организираме по месни заедници за одбрана, на ќош пункт ќе направиме со вреќи од песок и ситни камчиња О. ќе биде на митралез Шарац и К. ќе му биде полнач на митролезо :pos::pos::pos::pos::pos::pos:.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom