Бремена по капење во базен?

Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
ме интересира некни се думавме некој слушнал дека може да се забремени ако ја истури спермата на гаките,а после брзо време да си ги облече демек можело да забремени..........некој постручен да каже колкави се шансуите јас мислам дека на надворешно влијание спермата ке се оштети многу или..............????????????????
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
ме интересира некни се думавме некој слушнал дека може да се забремени ако ја истури спермата на гаките,а после брзо време да си ги облече демек можело да забремени..........некој постручен да каже колкави се шансуите јас мислам дека на надворешно влијание спермата ке се оштети многу или..............????????????????
Како спермата ќе стигне до јајце клетката?
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.278
Поени од реакции
6.955
ОМГ ОМГ ОМГ нема шанси бе луѓе...прочитајте постовите на самараморган пред тоа :nerv::nerv:
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
сигурно не сетила кога некој и го:sekss:
 

EmilyTheStrange

rebel girl
Член од
5 јули 2009
Мислења
120
Поени од реакции
2
kolku se smeev koa go procitav ova u vesnik, taa majkata tolku e prosta, naivna ili nezz kako da ja narecam, da ne znae kako se zatrudnuva? od zalutana sperma u bazen:pos2: pa ako bese taka kolku ke imase bremeni do sea, ko demek samo tamu se e*ele nekoi u bazen... neka si priznae devojceto deka se ebelo, ne vaka cel svet i se smee...na 13 godini da rodi bebe :nesvest:toa e...
 

Дегенерик

без лекарско
Член од
29 јуни 2009
Мислења
218
Поени од реакции
18
Не и седел мирен газот и сега ќе се правда. Господ знајт каде и на кој му ги имат ширено ноџињата.:toe:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Богородица у нова верзија. :icon_cool
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Предлог-Девојкава да се прогласи за некоја светица која сите ќе ја воршипуваме-бидејќи ќе роди дете чесна, чиста исто како Дева Марија...
Боже што се не ќе чуеш.Ај девојчево што ја офарбала квалитетно со добар поликолор мајкава ај некако..ама мајкава што нема грам мозок.....
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
За девојчево да затрудни, требало да плива во базен со сперма и залутана капка вода, а не обратно!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
a be i jas sum na tvoja strana,ama znaes ima sekakvi i ne su tolku strucen da mu objasnam,e kako de...........?nekoe postrucno objasnenie da mi dadete pa da gi sokrsam
Може да се забремени ако со половиот однос сперматозоидите се директно уфрлени во вагината, поточно во влезот на матката, па во матката, каде се упатуваат во јајцеводите и се пресретнат со јајце клетката, па ќе формираат зигот, па после 9 месеца одиме на мекици.

Ама зошто па побогу би ејакулирал на гаќи и потоа би ги облекла некоја? :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom