eRepublik профили [продавам, купувам]

  • Креатор на темата Ајсшутер
  • Време на започнување

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.587
Поени од реакции
1.122
Да не сака некој 7 Q1 за 1 голд?
 
Член од
1 јули 2009
Мислења
61
Поени од реакции
0
ке зеам јас 16 за 2голд само пун ми е инвертори :S
 
А

Ајсшутер

Гостин
Немора на секој 30 минути ти да проверуваш како стојат со wellness-от и дали има пари и материјали компанијата. Така да ви пропаѓа приказната за времето
Епа се гледа колку се разбираш ти има идиоти ти работат со 50 вилнес првен се борат па работат па после се лечат, ако ти не го гледаш тоа немора да кажуваш приказни преку 1.5/2+ злато има профит во мојава компанија што ја продавам ако работниците работат 90+ сила и беше единствена компанија која продава Q3 поквалитетна немаше сега мислам има една.
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
562
Поени од реакции
10
Prodavam 7xQ1=1gold ili 16xQ=2 gold ili 20xQ1=2.4 gold naskoro ke imam i ponudi za Q2 oruzja
 
Член од
24 јуни 2009
Мислења
448
Поени од реакции
165
Епа се гледа колку се разбираш ти има идиоти ти работат со 50 вилнес првен се борат па работат па после се лечат, ако ти не го гледаш тоа немора да кажуваш приказни преку 1.5/2+ злато има профит во мојава компанија што ја продавам ако работниците работат 90+ сила и беше единствена компанија која продава Q3 поквалитетна немаше сега мислам има една.
Другар поседувам компанија подолго од тебе. Знам како одат работите. Можеш да им наложиш на работниците да работат со голем wellness, кој не те ебава добива отказ. Јас така правев и сега нема будали што работат со мал wellness. Имам и луѓе кои го фалат моето менаџирање и се враќаат после назад во мојата компанија. Ако во твојот сектор има две компании не е паметно од твоја страна да се откажеш од твојата.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Другар поседувам компанија подолго од тебе. Знам како одат работите. Можеш да им наложиш на работниците да работат со голем wellness, кој не те ебава добива отказ. Јас така правев и сега нема будали што работат со мал wellness. Имам и луѓе кои го фалат моето менаџирање и се враќаат после назад во мојата компанија. Ако во твојот сектор има две компании не е паметно од твоја страна да се откажеш од твојата.
Не биди сигурен дека компанијата ја поседуваш подолго од мене ама нема врска финтата е ова што е во Canada каде што има само во еден регион квалитетна болница а некои ти идат со 30, 40 wellness и веќе заморно ми стана да ги отпуштам цело време инаку имав три работници кои се во војската тие редовно работеа со максимална продуктивност а и немам време сега да гледам дали тој што се вработил па работи ќе земе пари пример со 7 скил ми иде а работи со 25 сила е тоа е финтата, знам дека не е баш паметно зошто пазарот ми е сигурен али ќе правам во Indonesia компанија Q3, Q4 за оружје.
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
139
Поени од реакции
3
dali mozam toa vo firmata so proizveduvam da si go prefrlam kaj mene i kako .Imama ticket company i sega za sega raboti super pa ke vidime ponatamu.:helou:
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
139
Поени од реакции
3
Dali nekoj ke moze da mi prati 50 idr ke mu gi vratam najveke za edna nedela ako moze neka mi prati na gosevski taka mi e nickot na e republik.FALA
 

Kajgana Shop

На врв Bottom