Armin Van Buuren @ Colosseum - 16.07.2009

Член од
27 јануари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
40
Омг ова ќе бидио лудила , само нека дојди , и 1500 ако сака нека е картата се оди :)

И мислам треба на саем да го викнат а не во колосеум внатре да се газат сите.
и јас мислам дека не е ова за во колосеум, многу е мало а и идат секакви фаци, ќе има луѓе што нема ни да знаат кој пушта музика, за на саем е топло сега ама на стадионот на арм, топ би било а и нема подобро од таква журка на отворено
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
и јас мислам дека не е ова за во колосеум, многу е мало а и идат секакви фаци, ќе има луѓе што нема ни да знаат кој пушта музика, за на саем е топло сега ама на стадионот на арм, топ би било а и нема подобро од таква журка на отворено
Да ама ќе треба да се вложиии многу пари за осветлување,бини,озвчување и такви работи и ќе дојде карта некаде 1500 и нема да има голема гужва...
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Да ама ќе треба да се вложиии многу пари за осветлување,бини,озвчување и такви работи и ќе дојде карта некаде 1500 и нема да има голема гужва...

Ќе има , зошто да не како беше за пвд на изгрев. Плус рачунај преку летото има и туристи и ќе доаѓаат некој од соседните земји.
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Ќе има , зошто да не како беше за пвд на изгрев. Плус рачунај преку летото има и туристи и ќе доаѓаат некој од соседните земји.
Епа рачунај дека колосеум го носи а не авалон(според мене се за никаде) треба да сме задоволни и со ова п.с да се надоврзам warm-up е Glenn Morrison лудница жими мајка:vozbud: Најдобро клаберско Лето до сега:smir:
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
И тука ќе мора да се иде, јаки журки летово, се мој калибар :):vozbud::vozbud:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Не е можно ова леле:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Срцево ми застана.... ако треба пешки ќе тргнам ама мора да одам
и 2000 да е карта ич не ме интересира ова не се пропушта

леле шок ме мавна:vozbud:
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.882
Поени од реакции
23.799
Не ја пушти претходниот пат, се надевам дека сега ќе ја пушти

 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Идеме, идеме!:party3:
Ако биде картата навистина 200-300, а би требало, ќе биде најболје!
Уф!Уште имам окез огромен на лице:pos::vozbud:
 
Член од
11 декември 2007
Мислења
116
Поени од реакции
2
Ќе нема место за стоење али таму сум па што сака нека биде

 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Уште да ја донесе и Шерон, и ќе се онесвестам за време на нивниот настап :pipi:. Како и да е, јас сум таму. :helou:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Ама кој машки полов орган Скопје бреееееееееееееееее

Се знајт кај се носат диџеи на лето... мал е Оридон бе телиња? :nesum:

Ај ќе видиме како ќе се цени па можда ќе идам :pipi:
 
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
:cry::cry::cry::cry::place:Па баш и Нема големи шанси да ме пуштат таму,али има да отидам па што сака нека е !!! Армин доаѓаа,алооооооооо :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Ауууу да :vozbud::vozbud::vozbud: идам сигурно сигурно сигурно...минатиот пат беше некако збунет дечкото на почетокот ама после си дојде на себе,се надевам на подобра журка од лани...дефинитивно вреди малиот :party3:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Prosliut put...
Ahhh so nema da bidam ovde.....:uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom