Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.537
Поени од реакции
14.267
Дечки не одговоривте бе, сакате Мони да отвара тема, едино женско ни е, да и даеме предност ? :pipi:
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Член од
9 октомври 2008
Мислења
276
Поени од реакции
14
Грешка си. Никаде немам пишано ништо против Игуаин. Не зборувај за мене, тоа беа други. Иако тогаш бевме разочарани, па тоа повеќето го рекоа под изнервираност. Денес повторно Игуаин е оној стариот, кој сите го знаеме и го сакаме.

Ае :smir:
Dobro pa i ne kazav bas za tebe. Generalno niz celiot svet, site bea popizdani go plukaa, imase i tuka takvi sea da ne baram. Inace ova mi e orv pat so pisam ovde sakav damo da gi vidam vasite reakcii za Higuain. Vas ve ima pocesto kaj nas na gosti :toe:
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Dobro pa i ne kazav bas za tebe. Generalno niz celiot svet, site bea popizdani go plukaa, imase i tuka takvi sea da ne baram. Inace ova mi e orv pat so pisam ovde sakav damo da gi vidam vasite reakcii za Higuain. Vas me ima pocesto kaj nas na gosti :toe:
Па добро не се љутиме ние .:drk:

Компилацијава инаку е добра. Денес комуницираа одлично. Неколку шанси сами си ги создадоа.
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Клипов ме потсети, да не има некој информација за моментално најдоброто напаѓачко дуо?
Иначе за темата нека ја отвара Мони ако сака само ако става слика да не биде 18+ нема да можам да отварам странава :)
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Компилацијава инаку е добра. Денес комуницираа одлично. Неколку шанси сами си ги создадоа.
Тоа е ударниот тандем добро ќе биде и Бензема да покажувава вакви квалитети кај него е покритична состојбата а за продажба на Игуаин може да пишат колку сакат но загрижува ситуацијата на Бензема ако се донесе квалитетен напаѓач Игуаин на клупа, Бензема може и да го продадат тоа е загрижувачко :toe: но далеку е летото и она што смирува околу Бензема е Зидан :smir: не верувам дека ќе се случи продажба на Бензема можеби таму кај што е покритично(лев бек да се донесе) а за одиграни 26 кола постигнати 71 гол мислам нема потреба од подобар напад :pos2:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Дечки не одговоривте бе, сакате Мони да отвара тема, едино женско ни е, да и даеме предност ? :pipi:
Ако сака слободно,т.е. ти одлучи нели за тебе се одлучивме да отвориш барем бобиче ако не се лажам така рече па ти ако сакаш дади и нека отвори.Според мене слободно:)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.537
Поени од реакции
14.267
Ако сака слободно,т.е. ти одлучи нели за тебе се одлучивме да отвориш барем бобиче ако не се лажам така рече па ти ако сакаш дади и нека отвори.Според мене слободно:)
Абе јас обавезно ќе и дадам, само шо она е мрза светска, и нема да и се преведува текстови. Ќе треба да изигравам каваљер па да и ја спремам цела тема. :tv:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Абе јас обавезно ќе и дадам, само шо она е мрза светска, и нема да и се преведува текстови. Ќе треба да изигравам каваљер па да и ја спремам цела тема. :tv:
А ти светска мрза си?:)
Ако не си ондак спреми и ја.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Доволна е сликата, ништо друго не треба :tv:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.537
Поени од реакции
14.267
Ја чекаме Мони да се изјасни, затоа што 90% од мадриѓаниве сакаат таа да биде креаторот на новата тема, и со надеж дека баш таа ќе биде главната среќа во освојување на титулите. :pipi:

Овој Иван малер невиден, само за трансфери носи среќа. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom