Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
Само нешто да прашам... Оние кој ја глеале емисијата Топки шо ја води Филе, сигурно сте приметиле дека во секоја емисија споменува доколку сакаме да бидеме у тек со спортот демек да ги следиме страниците 24ФУДБАЛ , спорт денес, пенал и не се сеќавам уште кои... И на секоја од тие страници се јаде гомна за Реал, нели сте приметиле такво нешто ? Ме мрзи да барам примери, али сите што се обидуваат да провоцираат ни даваат "факти" од тие страни.
Не заебавај :pos2:

Во никој случај не е добро да даваш огромен кеш за да направиш тим... мислам тоа се критикува исто како и Манчестер Сити а за Реал секогаш е објективно...

Погледни денешни статии само па ќе ти стане јасно :)

Видео: Роналдоманија

Роналдо: И јас и Реал ќе добиеме од трансферот

"Само Реал може да си ги дозволи Рибери и Алонсо"
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Не заебавај :pos2:

Во никој случај не е добро да даваш огромен кеш за да направиш тим... мислам тоа се критикува исто како и Манчестер Сити а за Реал секогаш е објективно...

Погледни денешни статии само па ќе ти стане јасно :)

Видео: Роналдоманија

Роналдо: И јас и Реал ќе добиеме од трансферот

"Само Реал може да си ги дозволи Рибери и Алонсо"
хахахха 5 добри од 50 ? Озбилно сум приметил тоа, сеа ме мрзи да барам али веруј има многу каде даваат такви безвезни вести. Нели глеаш од кај стигаат "фактите" ?
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
хахахха 5 добри од 50 ? Озбилно сум приметил тоа, сеа ме мрзи да барам али веруј има многу каде даваат такви безвезни вести. Нели глеаш од кај стигаат "фактите" ?
Никој не е против Реал, сакаш примери со поголеми напади на сметка на Интер? или некој друг клуб, тие статии се сепак пишувани од страни како марка, гардиан, дејли меил, д’сан а само презентирани за Македонската публика...
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Со мало закаснување честито трансферите и да ги газите Барса ...:smir: :helou:
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667

Значи као е облечен типов незз...црно или тегет одело со кафеави кондури, на дресот нема бројче мислам многу нормално, прваче е треба да ги вежба бројките дома па затоа сам ќе треба да си пише и најбитно стадионов го препунил луѓево греота ејјј неможат да дишат, ко риби сардини у конзерва се!!!:icon_conf...се на се вкупен заклучок типов е зашто ме људи избегавају!!!

п.с. се надевам имало поише народ на презентација у бенфика!!!:):):)
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307

Значи као е облечен типов незз...црно или тегет одело со кафеави кондури, на дресот нема бројче мислам многу нормално, прваче е треба да ги вежба бројките дома па затоа сам ќе треба да си пише и најбитно стадионов го препунил луѓево греота ејјј неможат да дишат, ко риби сардини у конзерва се!!!:icon_conf...се на се вкупен заклучок типов е зашто ме људи избегавају!!!

п.с. се надевам имало поише народ на презентација у бенфика!!!:):):)
Хах, остај го бе чоекот. Бар си ќутеше и си зимаше плата.

Хунтелар е многу блиску до Штутгарт, според Марка. 20 милиони.

http://www.marca.com/2009/07/07/futbol/equipos/real_madrid/1246981236.html
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
495
Поени од реакции
83

Значи као е облечен типов незз...црно или тегет одело со кафеави кондури, на дресот нема бројче мислам многу нормално, прваче е треба да ги вежба бројките дома па затоа сам ќе треба да си пише и најбитно стадионов го препунил луѓево греота ејјј неможат да дишат, ко риби сардини у конзерва се!!!:icon_conf...се на се вкупен заклучок типов е зашто ме људи избегавају!!!

п.с. се надевам имало поише народ на презентација у бенфика!!!:):):)
Савиола е (беше) еден од најдобрите таленти , нз што му бидна ама :toe: инаку дури и многу криво ми падна за презентацијава ја немав гледано јбг баш бев фан на неговата игра порано
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072

Значи као е облечен типов незз...црно или тегет одело со кафеави кондури, на дресот нема бројче мислам многу нормално, прваче е треба да ги вежба бројките дома па затоа сам ќе треба да си пише и најбитно стадионов го препунил луѓево греота ејјј неможат да дишат, ко риби сардини у конзерва се!!!:icon_conf...се на се вкупен заклучок типов е зашто ме људи избегавају!!!

п.с. се надевам имало поише народ на презентација у бенфика!!!:):):)
Хахахаа, ама она што се случи коа се загреваше, цел живот ке му го памтам:tv:. Лапсуз голем.
Би сакал добро да се снајде у Бенфика, жал ми е за него што немаше простор да го искаже својот талент.
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
546
Поени од реакции
78
Kade mozam da ja najdam cela prezentacija na Ronaldo pomos nekoj ako znae :helou::helou:
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Само нешто да прашам... Оние кој ја глеале емисијата Топки шо ја води Филе, сигурно сте приметиле дека во секоја емисија споменува доколку сакаме да бидеме у тек со спортот демек да ги следиме страниците 24ФУДБАЛ , спорт денес, пенал и не се сеќавам уште кои... И на секоја од тие страници се јаде гомна за Реал, нели сте приметиле такво нешто ? Ме мрзи да барам примери, али сите што се обидуваат да провоцираат ни даваат "факти" од тие страни.
Не се замарај со Филе тој ти е најголем дебил шо постои си ја зацртал само Барселона у тоа главата шо му е ќелава ко к*р. ПРАВ (КЕЛАВ) ДЕБИЛ

Тоа го викаше и претседателот на Лион за Бензема (стигна понуда ама не од реал) и следниот ден Benzema стана Nuevo Jugador Del REAL MADRID
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Наредната сезона ќе газам на сони со Реал еј :vozbud:
Засилување само во одбрана може да се земе евентуално на други позиции не ни требаат мое мислење:toe:
moni <3 real што имаш ти толку против Савиола цело време што дрвиш к*р со него бил така облечен бил прваче незнам шо наликуваш на Цаци Паковска кога јадеше го*на за Тони :tv:
Ти кога си ги учела бројките пред неколку год. Савиола газеше сеа шо не му иде последниве години не му иде тоа е факт:smir:
искрено жал ми е за него голем талент беше ама што бидна кој знае.... ај ваљда ќе цепи во Бенфика =)
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
moni <3 real што имаш ти толку против Савиола цело време што дрвиш к*р со него бил така облечен бил прваче незнам шо наликуваш на Цаци Паковска кога јадеше го*на за Тони :tv:
Ти кога си ги учела бројките пред неколку год. Савиола газеше сеа шо не му иде последниве години не му иде тоа е факт:smir:
Иди сеа учукај и бокс у рамо, олд скул пуштање...

Однесување, нула...


Иако не ми се верува, одлично би било...
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Иди сеа учукај и бокс у рамо, олд скул пуштање...

Однесување, нула...
Види види додека не бев многу активен по форумов работни места добиле некои не знаев....
Мони моден критичар на фудбалерите на Реал,Иван дечко кој го регулира однесувањето на фановите за другиве ќе видиме понатаму....
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Види види додека не бев многу активен по форумов работни места добиле некои не знаев....
Мони моден критичар на фудбалерите на Реал,Иван дечко кој го регулира однесувањето на фановите за другиве ќе видиме понатаму....
Ако ни треба лепач на плакати ќе те контактирам :tv:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Ако ни треба лепач на плакати ќе те контактирам :tv:
Те одбивам од старт:wink: жалам
1.Плакатирам само за партија
2.Немаш доволно финансии да платиш освен ако Перез не ти помогне финансиски
Имам една понуда за тебе јас :pipi:
Во Идризово им требало момак баш како тебе што знае брзо да разрешува ситуации и да регулира однесување на затвореници за плата ќе се договориш таму......
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom