Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
da bese tolku dobar i nezamenliv nema r.madrid da se interesiraat za maicon,pa i vie da go stavite niz moznite formaci Maicon.
Очигледно е дека немаш врска...Рамос примарна позиција му е централен бек, ама поради тоа што немавме асален десен бек беше префрлен десно. А ако дојде Маикон што е тешко, Рамос ќе иде централен со Пепе.
 
Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
Еј Ве Молам кажете во колку саат ке биде претставувањето на Роналдо и остајте некој линк за во живо!!!!!!!!!!!:tv:
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
Реал изгледа го купува огучу онивеу..најверојатно така му е името ха ... американецот што газеше во одбрана во купот на конфедерации
 
B

Beck's

Гостин
Очигледно е дека немаш врска...Рамос примарна позиција му е централен бек, ама поради тоа што немавме асален десен бек беше префрлен десно. А ако дојде Маикон што е тешко, Рамос ќе иде централен со Пепе.
a albiol???epa toa e,madrid nikogas nemal pocit kon igracite,gi kupuval pa im gi unistil karierite i na nikoj ne mu bolel k.:uvo:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
a albiol???epa toa e,madrid nikogas nemal pocit kon igracite,gi kupuval pa im gi unistil karierite i na nikoj ne mu bolel k.:uvo:
Ццц, кој глупости ги тресеш значи...А вие зошто го купивте Касерес? Кеита? Гудјонсен? Не тропај бе...
 
P

pepito*

Гостин
Сега Бразил се први на листата(поради победата на Купот),а токму Д.Алвес ги однесе во финале на Куп на Конфедерациите!
Ама таа споредба нема врска,сигурно дека Гаго нема да игра прва постава за Реал и почекајте да почни сезоната па после ќе правиме споредби,вака само можеме да се караме за џабе!:kesa:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Еј Ве Молам кажете во колку саат ке биде претставувањето на Роналдо и остајте некој линк за во живо!!!!!!!!!!!:tv:
Во 20:00 ќе е промоцијата...
http://www.facebook.com/RealMadrid тука ќе остават линк за гледање во живо доколку има. Имаше за Кака, а и на твитер имаше, ама неможам да најдам линкот од нивниот профил.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Во 20:00 ќе е промоцијата...
http://www.facebook.com/RealMadrid тука ќе остават линк за гледање во живо доколку има. Имаше за Кака, а и на твитер имаше, ама неможам да најдам линкот од нивниот профил.
Во 21:00 мислим дека е, не во 20:00.
btw, сигурно ќе има на официјалнава од Реал, нема шанси да нема. Имаше и за Кака, ќе има и за Роналдо.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
sramota e da se pravi sporedba so ramos i daleku podobriot alves
alves znae da izveduva mnogu dobro sloboden udar a ramos e tapa za sloboden
ramos mu e navika da pravi na sekoj natprevar zolt pa pocesto i crven a toa go nema kaj alves itn
me mrze da pisam uste
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
ЛЕЛЕ КОЛКУ ПАЦИЕНТИ СЕ СОБРАЛЕ ЕЈ

Дај бе остајте не на раат



sramota e da se pravi sporedba so ramos i daleku podobriot alves
alves znae da izveduva mnogu dobro sloboden udar a ramos e tapa za sloboden
ramos mu e navika da pravi na sekoj natprevar zolt pa pocesto i crven a toa go nema kaj alves itn
me mrze da pisam uste

Каква споредба алвес знае да исведува слободни WOW
каква врска има тоа со десен бек кај нас роналдо знае да изведува слободни петпати подобро од било кој ваш играч и шо сеа?

Збориме како играат како десни бекови а не како изведувачи на слободни и ДАЈ ОТКАЧЕТЕ СЕ ВЕЌЕ

Milan CEO Adriano Galliani: Real Madrid Have Destabilised The Transfer Market

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/07/06/1366472/milan-ceo-adriano-galliani-real-madrid-have-destabilised-the

Види кој збори еј

Незнам кој го продаде Кака за 67 милиони
И сакаат да купат шпиц ко Хунтелаар за 12 мил.
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
sramota e da se pravi sporedba so ramos i daleku podobriot alves
alves znae da izveduva mnogu dobro sloboden udar a ramos e tapa za sloboden
ramos mu e navika da pravi na sekoj natprevar zolt pa pocesto i crven a toa go nema kaj alves itn
me mrze da pisam uste
Ти не си човек бе.
Ај најди ми 5 гола од слободни на Алвеш во Барселона. Не викам не идат убаво топките, али еве ајде направи го тоа што те замолив.
Последниов беше за Бразил, ајде најди ми 5 во дрес на Барселона од слободен....чекам....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom